Başmelek Mika

Başmelek Mika; Yaşamımıza  yön veren İLAHİ planı farketmemize yardım eden melektir. Evrenle uyum içinde yaşayabilmemize yardımcı olur.

0 18.336
  • Rengi: Yeşil-Mavi olarak algılanır.

Başmelek Mika

Başmelek Mika; Yaşamımıza yön veren İLAHİ planı farketmemize yardım eden melektir. Yüce Allah’ın izniyle yaşam planımızı bu hayata gelirken bizzat kendimizin hazırladığı üzerinde çalışmamız gereken bir yaşam teması veya temaları seçtiğimizi, meleklerinde bize bu planlama esnasında yardımcı olduklarını söyler. Başmelek  Mika, İlahi plan ve zamanlamayla da ilgilidir. Seçtiğimiz planımıza uygun yaşayıp, yaşamadığımızı gözeten ve güçlenmemizi, gelişimimizi destekleyen melektir. Bizim için doğru olan (Yüce İlah’tan bizlere akan sezgilerimize ve hislerimize uygun olan doğrumuz ) yolda gitmemiz için bizi teşvik ve yardım eder. Bizlerin de böylece Evrende yaşamını sürdüren diğer herkesle ve Evrenle uyum içinde yaşayabilmemize yardımcı olur.

Başmelek Mika, aynı zamanda İlahi planlamayla ilgili her şeyin zamanını beklediğini bu bekleme süresinin bizim için en hayrlı olan ve en doğru zamanda “enerjisel” olgunluğumuza bağlı olduğunu, yani bir sonraki adıma geçmemiz için gerekli belli bir farkındalığa ulaştığımızda gerçekleşeceğini tüm bunlar için zaman, süreç, ilahi adalet, planlar, dersler ve gelişim açısından bakış açınızı değiştireceği gibi bize yanlışları gösterip saf sevgi enerjisi ile bizlere istediğimiz takdirde yardım eder. Ve de Sevgili melek Mika Yüce Işığı ve İlahi olanı bize sunar.

Meleklerimiz bizlerin artık başarmamız gerektiğini  “zamanın geldiğini” sürekli hatırlatıyor ve söylüyorlar. İlahi planlama ve zamanlamanın işlediğinin bilincinde olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak lazım. Kendi değerinizi, kıymetinizi bilin. O güç sizde var. İlahi planlama, tesadüf adını verdiğimiz durumla da yakından alakalıdır. Tesadüf dediğimiz şey ki aslında tesadüf yoktur, olayların veya kişilerin enerjilerinin birbirini çekmesi yoluyla oluşan eşleşmelerdir. Sizlerde bir çok eşleşmeler tecrübe ettiniz daha hala  etmektesiniz. Bu evrenin doğal işleyişidir. Enerjilerinizin çekim alanı neyse (pozitif- negatif) o olayları veya kişileri hayatınıza çekersiniz. Eğer farkındalıkla yaşarsak zaman zaman hayatımıza geri dönüp baktığımızda neyi neden yaşadığımızı daha iyi görebilir, anlayabiliriz.

Başmelek Mika’dan akışta kalmamız için;

Bizlerin yaşamımızda hırs, stres, huzursuzluk, mutsuzluk, endişe, kaygı, korku gibi duyguları yaşadığımızda yani akışın dışına çıktığımızda;  anlayışlı olmak, an’da ve farkında olmak, yüreğinizin olmak istediği yolda ve akışta kalmak konusunda yardım talep edebilirsiniz.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden, hissederek, inançla ve samimiyetle odaklanın; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın. ↵

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.