Başmelek Zekail

0 7.323

İsminin Anlamı: Sevgiye dönüştüren

Rengi: Buz Mavisi

Görevleri

  • Havada bulunan her türlü kirliliği temizlemek için kullanılabilir. Bulunulan ortam kirli ise “Başmelek Zekail, şu an bulunduğum ortamın havasını lütfen sağlıklı ve temiz forma dönüştürür müsün?” Niyetini yapıp açık ya da kapalı bulunulan alanın buz mavisi renkle yıkandığı hayal edilebilir.
  • Solunum yolu rahatsızlığı geçirmiş ya da geçiren kişi “Başmelek Zekail, nefes yoluyla bedenime aldığım toksik her şeyi lütfen temizler misin?” niyeti yapılır gözler kapatılır; derin derin burundan alınıp ağızdan verilerek yedili nefes alış verişi ile havadan alınmış toksitte temizlenmiş olur. Her zaman olduğu gibi Başmelek İsrafil‘dende  bedenin şifalandırılması için yardım talep edilebilir. Kişinin çevre kirliliğinden dünyanın yaşanmaz bir yer olduğuna inancı varsa bu çalışmayı her gece yatarken yapması hem bedendeki illüzyon alanı hem de bilinçaltını şifalandırır.
  • Aşırı negatif düşüncelere sahip kişilerde düşüncelerin arınması için çalışabilir. “Başmelek Zekail sevgi ve ışık odağında olmayan düşüncelerimi lütfen şifalandır, zihnimi sakinleştir.” Niyeti yapılıp 7 nefes alınıp verilirse kişinin zihni sakinleşmiş olur.
  • Aşırı düşünceler sebebiyle uykusuzluk sorunu çeken kişiler gece yatarken “Başmelek Zekail lütfen düşüncelerimi ruhumu duyarak yaşamaya uygun forma getirmemde bana rehberlik et, şimdi ve uykumda beni şifalandır.” Niyeti ile zihin sakinleştirilebilir.
  • Doğum esnasında kişi doğup ciğerlerine ilk hava girdiği anda bedenin yaşadığı şok şifalandırılabilir. Bu çalışmanın minimum on beş dakika meditasyon şeklinde yapılması önerilir. “Başmelek Zekail doğdugum anda aldığım ilk nefesle ve yaşam döngümde nefes aracılığıyla bedenimde ortaya çıkan her travmayı lütfen şifalandır” niyeti sonrasında gözler kapatılıp meditasyon için uygun şekilde pozisyon alarak burundan buz mavisi rengi aracılığıyla Başmelek Zekail’in enerjisinin girdiği ağızdan travmanın enerjisinin içsel olarak görülen renk kişiye özel genelde koyu renk tonlarında çıktığı imajine edilir. Ağızdan çıkan nefes buz mavisi algılanana kadar bu işleme devam edilir. Bedenin nefes ile yükseltilen enerjisine bedeni uyumlamak için sadece burundan normal nefes ritminde nefes alınıp verilerek minimum 3 dakika daha o pozisyonda kalınır. Yavaş hareketlerle beden uyandırılıp hareket edilir. Herhangi bir şekilde suda ya da soluk borusuna herhangi bir cisim kaçması sonucu ortaya çıkmış boğulma riski geçirmiş insanların da bu çalışmayı uygulaması uygun olur.
  • Doğum haritasında hava grubu burçlar bulunan kişiler “Başmelek Zekail doğum haritamda bulunan hava grubu burçlardan yansıyan dengesizlik alanlarını lütfen ilahi dengeye getir” niyeti yapılıp haritadaki etkiler kişinin ruhsal planına uygun olacak şekilde dengelenir. Herhangi bir şekilde burç konumu kişinin ruhsal deneyim alanında deneyimlenmesi gereken bir alansa bu alan tamamen dönüştürülmez sadece o deneyimi kişinin daha dengeli yaşaması sağlanmış olur.

Çalışmayı aktaran kanal: Yasemin Derya Metin

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.