Başmelek Anael

0 29.004

Rengi: Pembe olarak algılanır.

Zevk ve bollukla ilgili melektir. Ruh ve Beden birlikteliğine inanmamızı, bir bilinç alanı olarak bedenimize önem vermemizi ve vücudumuzun değerini, kıymetini, önemini, ve de vücudumuzun her durumda, her zaman evrenin enerjileriyle bağlantı kurmamıza yardımcı olduğunu bilmemiz gerektiğini öğretir. Dünya anayla bağımızı güçlendirir. Bedenimiz bize bizler dinlediğimiz takdirde sezgilerimiz yoluyla sürekli mesajlar gönderir. Yaşamımızdaki olaylar, kişiler ve durumlar hakkında ön sezilerimizle bilgi  verir. Şayet Vücudunuzun farkına varamıyor, bilgeliğinizi anlayamıyorsanız yada önemsemiyorsanız, enerji sisteminizde ki dengesizlikten olabilir. Enerjinizi düzene koymak ve çakralarınızı açmak için Sevgili Başmelek Anael ve Sevgili Başmelek Metatron’dan yardım talep  edebilirsiniz.

Çok önemli! Vücudunuzu kategorilere ayırmayın ve önem sırasına göre derecelendirmeyin çünkü bu ayrıştırma hastalıklara yol açan önemli bir sebeptir. Ayak tırnağınızdan, başınıza tüm vücudunuzdaki hücreler dahil çok önem verin. Ayırt etmeyin. Hiç biri, birbirinden daha farklı değildir. Çünkü ruh, beden, zihin arasında hiç bir sıralama yoktur. Kendinizi sevin. Sizler çok muhteşemsiniz.

Başmelek Anael’in enerjisi,

aynı zamanda; aşk, tensellik  ve cinselliği de temsil eder. Cinsellik, iki kişi arasındaki yaşanan sevginin, aşkın yoludur. Yaşam enerjisini aşk ile yaşamak ve Kozmosun enerjisiyle bütünleşerek Onun enerjisine katılmamızı sağlayan yoldur.

Hayatta yaşamak istemediğimiz olaylar meydana geldiğinde endişe ve korku duyarız.

“Kaygılarınızı durdurmak yerine üzerinden atlayın” diyor; Böyle durumlarda gökyüzüne, bulutlara, doğaya bakın. Esen rüzgarların endişelerinizi alıp götürdüğünü hayal edin. Aynı atlama ve rüzgar işlemini düşük enerjileriniz içinde yapabilirsiniz. Çünkü bu istenmeyen  kalıplardan kurtulmak için onlarla savaşmak, mantıklı bir şekilde anlamaya çalışmanın işe yaramadığını tam tersine onları daha da güçlendireceğini söylüyor Sevgili melek Anael. Ego’nuz kendini “ben ” olarak tarif eder, düşünmek yoluyla egoyu algılayamayız. Ben olan Egomuzu  sisteminizden çıkararak, anlayışınızı genişlettiğinizde “Ben”den, “Biz’e” geçtiğimizde hepimizin bir olduğumuzu fark ettiğimizi anladığımızda egomuzu aşabiliriz. Böylece biz bir olduğumuzda farklı bir boyuta geçmiş oluruz. Üzerinden atladığınız, rüzgarlara savurduğunuz negatif olan bu düşüncelerinizi arkanızda bırakın ve düşünmeyin. Ve benden onları (Ego’nuzu) iyileştirmem için yardım isteyin. Başmelek Anael yaşadığımız bu çok ilginç ve çok özel zamanlarda  ne kadar şanslı olduğumuzu, çok heyecanlı olduğunu ve bu heyecanı bizlerinde hissetmesini, kalbimizdeki sevgiyi, bilgeliği, mucizelerle dolu olduğumuzu anlamamızı istiyor.

Not: Sevgili Başmelek’e ( Kalbinizden hissederek inançla ve samimiyetle odaklanın; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.