Başmelek Raguel

Başmelek Raguel; Evren üzerindeki herkesle barış, uyum ve ilişkiler Baş meleğidir. Her çeşit ilişkilerimizde adalet aradığımızda, dürüstlükte, anlaşmazlıkları çözümlemek

0 26.532
  • Adı: Allah’ın arkadaşı ya da sükuneti anlamına gelir.
  • Rengi: Açık mavi olarak algılanır.

Başmelek Raguel;

Evren üzerindeki herkesle barış, uyum ve ilişkiler Baş meleğidir. Her çeşit ilişkilerimizde adalet aradığımızda, dürüstlükte, anlaşmazlıkları çözümlemek, müşfik, sempatik, adil olmakta ve inancımızı onaylamak ya da güçlendirmek istediğimizde bizlere yardımcı olan Başmelektir Raguel’dir.

Arkadaşlık, iş ilişkileri, romantik ilişkiler, çocuklarımız, ebeveynlerimizle ve hayatımızdaki tüm insanlarla uyumlu olmak, gerek kendiniz, gerekse tanıdıklarınızın veya problem yaşadığınız insanların öz ışıklarının yani hepimizin özünde olan “O” sevgi dolu muhteşem Işığın farkına varmaları ve varmanız için yardım talep edebilirsiniz.

Aynı zaman da ilahi adaleti koruyup gözeten ve Allah’ın izniyle idare eden durumların en adil şekilde çözümlenmesi, ilişkilerde ortak bir yol bulunarak eşitliğin sağlanması ile ilgili adillik ve dürüstlüğün baş meleğidir. Her şeyleri bırakıp Dünya’yı dolaşmak yeni arkadaşlar, yeni yerler keşfetmek  ve yeni bağlantılar kurmak istediğinizde Başmelek Raguel ‘den yardım talep edebilirsiniz.

Ayrıca iyimserliğinizi kaybedip olumsuz düşünceler hissettiğiniz zaman, dualarınızın cevaplarını duymanıza, kendinizle ve arkadaşlarınızla daha sağlıklı bir ilişki geliştirmek hayallerinizin peşinden gitmekten vazgeçer gibi olduğunuzda, hayatın komik ve keyifli yanını görmek istediğinizde vede  Herhangi bir hukuki davanın adil olarak sonuçlanmasını istediğinizde

Sevgili Başmelek Raguel’in size ışık tutması ve yolunuzu aydınlatması için yardım talep edebilirsiniz.

Not: Sevgili Başmelek’e ( Kalbinizden hissederek, inançla, samimiyetle; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetini talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.