Başmelek Ramaela

0 17.876

Rengi: Beyaz olarak algılanır.

Sevgili Ramaela; mutlulukla ilgili Başmelektir. İçimizdeki mutluluğu açığa çıkarıp,  fark etmemize yardımcı olur. Ramaela, Doğuştan Özümüz mutlu ve huzurlu olduğunu söyler. Yaşamınızda önce içinizdeki mutluluk ışığını ve sizleri mutlu eden her şeyin kıymetini bilmemizi ve en doğal halimiz olması gereken; sevgi, mutluluk, huzur, neşeyi yüreğimizden hissettiğimizde Meleklerin enerjilerini çok daha rahat hissedebileceğimizi söyler. Mutlu ve neşeli olmak “yüksek bilinç” halidir. Gerçek Özümüzü anladığımızda, Özünüzdeki sevginin, mutluluğun ve huzurunda farkına varırsınız. Kendinizi ne kadar çok sevgiye açarsanız, frekansınız’da bir o kadar yükselir.

Ne kadar çok sevgiyi yaşarsanız  ve yaşatırsanız o kadar “ışık dolu, sevgi dolu, mutlu olursunuz.”

Başmelek Ramaela; kendimizi (içimizi) ne kadar anlayabilirsek, dışımızı (Kainatı) da anlayabiliriz. Yani en küçükte (sizde), en büyüğün (Yüce Allah’ın) özellikleri mevcuttur.  Anlamanız gereken ikinci nokta ise kendinizi ne kadar iyi tanırsanız, diğer insanları da, evreni ve evrenimizdeki diğer varlıkları da bir o kadar tanıyıp, anlayabilirsiniz. Başmelek Ramaela, Sevgi, huzur, neşe, mutluluk, şükür frekansında olmamızı; aslında Yaradan’la aramızda mesafe olmadığını, bizlerin her zaman   yanı başımızda olduğunu ve küçük şeylerden bile mutlu olup şükür halinde olduğumuzda evren’in bize istediğimzden çok daha fazlasını sunacağını söyler. Sadece bizlerin  yapması gereken; kalbimizi, sevgiye, neşeye, mutluluğa, sağlığa, şüküre, huzura açmamız için niyet edip niyetimizi uygulamımız. Bunun için Sevgili Başmelek Rameala’dan yardım talep edebilirsiniz.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden, hissederek, inançla, samimiyetle odaklanın; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.