Başmelek Ambriel

0 18.988

Rengi: Toz pembe olarak algılanır.

Başmelek Ambriel; içsel potansiyelimizi ve yeteneklerimizi keşfedip açığa çıkarmamızın önemini öğretir ve bu zaman süresinde bize yardım eder. Hayatımız ancak, içsel potansiyelimizi ve yeteneklerimizi açığa çıkardığımızda olmamız gerektiği gibi yani sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz. Aynı zamanda bahar meleklerinden biri olan Ambriel iletişimle ile ilgili Başmelektir. Yeni başlangıçlar yapmamız ve cesur bir şekilde ilerlememiz konusunda da bizlere istediğimiz takdirde ilham verir. İçsel potansiyelimizi keşfettikten sonra, yapacağınız işler ve faaliyetler yaratmak konusunda yardımını isteyebilirsiniz. Tam potansiyelinizi fark ettiğinizde ve hayata geçirdiğinizde, doğal olarak “Birlik Bilincine” de kavuşmuş olacaksınız.

Başmelek Ambriel,  “O” içsel doğrumuzu net ve eksiksiz bir şekilde ifade edebileceğimiz zamanlara doğru bize rehberlik eder. Başkaları ile olan ilişkilerimizde, iç sesimizi dinlemek, kendi doğrumuzu dürüst ve tam bir şekilde ifade etmek, geçerli olan tek iletişim şeklidir. İçimizden geçen doğrularımızı, dürüst bir niyetle paylaşacağımız zamanlar çok yakında ve Başmelek Ambriel bizleri bu doğrultuda yönlendirmektedir. Konuşmaktan ziyade telepatiyle iletişim kuracağımız dönemlerde dürüst olmamak gibi bir durum da zaten olasılık dışı hale gelecektir.

Ayrıca Başmelek Ambriel; koruyucu bir enerjidir.Bizlere destek ve koruma sağlar.

İhtiyaç duyduğunuzda ondan sizi, ailenizi, sevdiklerinizi, Yüce Allah’ın yarattığı tüm Canları, Evrenimizi, Ülkemizi korumasını ve gözetmesini isteyebilirsiniz. Her nefes alış ve verişinizde  Baş melek Ambriel ‘in sevgisini hissedip, O’nun güzel saf enerji toz pembe rengini de  içinize çekip tüm vücudunuzun ve tüm hücrelerinize yayıldığını, dolduğunu hissederek ve odaklanarak meditasyon yapmanızı önerir. Bu meditasyonla enerji merkezlerinizi (çakralarınızı) açarak, içinizin sevgiyle dolduğunu hissedeceksiniz.

Başmelek Ambriel’den, İç sesinizin söylediklerini, düşünce ve fikirlerinizi, Yüreğinizin sesini, yapmak istediğiniz ne varsa istediklerinizin “farkında” olmanızı ve yaşamınıza geçirmeniz için net ve dürüst bir şekilde niyetinizi iyi belirleyip sevgi odaklı olup amacınıza doğru yönelmek ve iletişim kurmanız gereken  ortamlarda  size yardım etmesini niyet edebilirsiniz.

Not: Başmelek’e (Kalbinizden, hissederek, inançla, samimiyetle odaklanın; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.