Başmelek Suriel

0 15.532

Rengi: Yeşilimsi sarı olarak algılanır.

Başmelek Suriel; fiziksel, ruhsal, duygusal özelliklerimizi ve de kalbimizi iyileştirip sükunet ve şifa veren Başmelektir. Dünyamızın ve bizlerin enerjilerimizin çok hızla değiştiği bu dönem de dönüşümümüze yardım eden ve de incinmiş, yıpranmış kalbimize şifa vererek Yüksek Benliğimizin (Öz’ümüzün) farkına varmamız konusunda yardımcı olan Başmelek Suriel’dir.

Başmelek Suriel ayrıca nefes almanın  çok  önemli olduğunu, doğru nefesin sağlığımız için büyük önem taşıdığının yanı sıra, nefesimizin bizi vücudumuza bağlayan ve merkezde, an’da ve farkında kalabilmemizi sağladığını söyler..

Ayrıca nefes alış  verişimiz farkındalık seviyemiz ve ruh halimizle ilgili pek çok ipucu verir.

Mesela, sığ nefes, hayattan zevk almadığına yada hayatla bağımızın yeteri kadar kuvvetli olmadığını gösterir. Onun için gün içinde zaman zaman  nefes alış verişinizi takip edin. Nefes almak  zaten bir şükürdür. Derin bir nefes alarak rahatlayabilir yapıcı olmayan duygu,  düşünceler,  tüm kötü niyet, düşük enerji ve inanç sistemlerini geride bırakabilirsiniz. Kendinizi an’a bırakıp huzur içinde  nefesinizle birlikte tüm kaygılarınızı (kalpteki acılarınız, üzüntüleriniz dahil, tüm blokajlarınızı, (sizi aşağıya çeken her ne varsa) temizleyip  serbest bıraktığınızda arındığınızı hissedeceksiniz. Neticede sizlerin “ışığınızı söndüren” her konuda benden yardım talep edebilirsiniz der, Sevgili Başmelek Suriel.

Ayrıca geçmişte yaşanan olaylara üzülmememizi, onların öğrenmemiz gereken dersler olduğunu ve  o kişi veya kişilerin görevlerini yaptıklarını, görevlerinin bittiğini hayatınızdan çıkmalarını ve buna izin vermenizi onlara teşekkür edip özgür bırakmanızı dolayısıyla onları özgür bıraktığınız ölçüde asıl kendinizi özgürleştirdiğinizi bilmenizi, kendinize güvenmenizi, sükunette kalmanızı ister ve bu konuda da yardımcı olur Sevgili Başmelek Suriel.

Not: Sevgili Başmelek’e (Kalbinizden, hissederek, inançla ve samimiyetle  odaklanın; Derin bir nefesle burundan alıp, ağızdan verirken) niyetinizi talep edin. Ve teşekkür edin. Ve öyle de oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Karta Tıklayınız.
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.