Evrendeki Yasalar Nelerdir ?

0 19.568

Evren Yasası Nedir? 

Hayat bir internet ağı gibidir. Bir şekilde biz istesekte istemesekte herkes birbiri ile bağlantılıdır. Yaptığımız hareketler direk ya da dolaylı olarak bizi veya farklı kişileri etkileyebilir. Her bir aktivite evrende yok olmadan yerini alır ve tahmin edemeyeceğimiz değişik sonuçlar doğurabilir. Bu nedenden eğer ki evrendeki yasalar göz önünde bulundurularak hareket edilirse yaptığımız aktivitelerin sonuçlarını hayatımızı ve çevremizi daha güzel hale getirebilecek şekilde oluşturabiliriz.

Evren İş Başında

Geçen yaşadığım bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. Bir film festivali için tüm biletler tükenmişti ve arkadaşım çok gitmek istediğini bana söyledi. Bana biletleri nasıl bulabileceğimiz vs. gibi sorularla geldi ancak ben zaten hiç festivale gitmek istemiyordum o nedenden çok fazla konu üzerinde düşünmedim bile. Ertesi gün bir gruba atılan bir mail geldi. Festival için 2 kişilik bilet var gitmek ister misiniz? Ben yoğunluktan maili görmedim. Daha sonra maili atan kişi yanıma gelip gitmek ister misin? Sanki en uygun gidecek kişi sensin gibi hissettim direk birde sana  sormak istedim dedi. O kadar kişi arasında bir tek benim yanıma gelmesi acaba bir tesadüf müydü? Ama tabi ki tesadüf diye bir şey olmadığını bildiğim için ben hediye gelince bana gelen enerji döngüsünü bozmamak için direk aldım tabi. Geleni sevgiyle kabul etmek gerekir. Çünkü evren bir akış içindedir.

…Bizler farkında olsak da olmasak da…

Daha sonra arkadaşımı aradım ve bilet olduğunu söyledim. Normalde planı olan arkadaşımın o gün planı ansızın iptal olmuştu. Ben aramadan önce iptal konuşmasını yapmıştı. O gün iş çıkışı direk festivale gittik ve hatta herşey o kadar yolunda gitti ki festivale kadar arabayla bırakıldık. Arkadaşım o kadar içten istemiş ki festivale gitmeyi bense o yolu açan en uygun enerjiydim. Bir şeyleri doğru şekilde ve net istemişti. Bu sebepten isteği ona geldi.

İleriki yazılarda sizlere farklı yasalar konusunda bilgiler veriyor olacağız. Onları doğru kullanma an’da yaşama ve farkında olma zamanımız geldi.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.