Akışa Teslimiyet

0 1.591

Nisan ayı başında 5 Mayıs’ta Hıdırellez’de Maçka Parkında etkinlik düzenlememle ilgili bir algı gelmişti. Mayıs ayı gelince bizde etkinliği oluşturduk. Cuma günü cümbüş başladı. Etkinlik içinde buluşma yerini detaylı olarak paylaşmama rağmen aramalar whatspptan iletişim harika bir hengame oldu. Ne yapacağımı şaşırdım yapmam gereken işler ve cevaplamalı mıyım cevaplamamalı mıyım ne yapacağımı bilemediğim telefon trafiği ve enerjisel baskısı arasında sıkıştım. Sonra ne yapmam gerektiğini ile ilgili rehberlik talep ettim. Yapmam gereken her şeyi yaptığımı her şeyi sisteme teslim etmem gerektiğinin mesajını aldım. Artık insanların ve kendimin sitem ve eleştiri alanı önemli olmadığı sistemin dediğine kendimi teslim ettiğim için hiç bir aramayı cevaplamadım.

Hala insanların enerji alanı benimle olduğu için parka giderken gördüğümüz uçurtmacıdan uçurtma aldık ki uçurtma yüksek de bize belirteç olsun. Sisteme yüzde yüz teslim olamayan sol beyin Yasemin’in çözüm arayışları. Tabi sistem beni dinler mi dinlemez. Ne oldu, biz uçurtma aldığımızda uçurtmayı uçuran rüzgar biz aşağı inince kesildi. Kozmik şaka ve bizim sisteme teslimiyet sınavımız hala devrede. Uçurtmayı ağaca astık gören gelsin diye; evet gören geldi ama uçurtmayı almaya. Şu an hem kendime hem de olayların akışına yazarken çok gülüyorum. Hala aramalar devam ediyor bu arada hazırlıkları yaparken cevap verebildiklerime verdim. Tabi gelenlerin bir kısmında sitem “size dünden beri ulaşmaya çalışıyoruz, bir türlü ulaşamadık” bugün bile aynı şekilde geçen bir telefon konuşması. Neden bu davranışı yapmam gerektiği ile ilgili kimseye olumlu olumsuz cevap vermedim. Biz çalışmaya başlarken iki kişi geldiler ve “sebebini bilmiyoruz ama buraya doğru çekildik biz de katılabilir miyiz” diye sordular. Ben de sistemin gelmesi gereken herkesi oraya getireceğini bildiğim için “elbette” dedim.

Hava bir kaç gün öncesine göre daha serindi ama iptal etmemem gerektiğini biliyordum. Hatta hafta içi bir arkadaşım “hafta sonu hava durumu yağışlı diyor cumartesi çalışmayı yapacak mısın” dediğinde ona da “evet, iptal etmem gerektiği ile ilgili bir his yok ben de ve o gün yağmur yağmayacak” dedim. Ben sistemin bana söylediklerini yaptım. Gelmesi gerekenlerin de o alana geleceğini biliyordum. Sadece yapmış olduğum diğer davranışlar insanı olan tarafımın eleştirilmemesiydi. Her şeye rağmen eleştirenler oldu.

Burada ben şunu öğrendim, sistem sana nasıl bir rehberlik veriyorsa insan olan parçalarınla o rehberliği uyumlamalısın. Seninle birlikte yol alan herkes ve sen sürekli teslimiyet sınavından geçeceksin. Bu sınavda seninle çatışacak ego her zaman olacak. Egoya karşı tavrını ve seçimlerini de sen belirle, çünkü sende egoya sahip bir insansın. Her zaman ama her zaman insan olduğunu ve şartlar ne olursa olsun seçim yapmayı hatırla!

Bizimle birlikte yol alan herkese çok teşekkür ediyorum, sizleri seviyorum. Sistem teslimiyetle ya da başka bir konuda testi benim aracılığımla yaparsa lütfen burada benim aracı olduğumu hatırlayın

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.