Niyet Etmek Nasıl Yapılır?

0 24.170

Bazen birşeyler isteriz ancak nasıl isteyeceğimiz konusunda kafamız karışabilir. Niyet etmenize yardımcı olacak tekniklerden birini sizlerle paylaşıyoruz. Hepimizin Niyetleri gerçek olması dileğiyle…

1. Niyet Etmeden Önce Ne Yapılır?

Niyet’lerimin gerçekleşmesine engel olan ne varsa tüm dış etkenlerin ve tüm iç etkenlerin ( bilinçaltı, duygular vs.) hepsini iptal iptal ve iptal ediyorum. Eterik bedenimle ruhsal bedenim arasındaki etki alanındaki tüm isteklerimin gerçekleşmesini etkileyen düşük titreşimli enerjileri ışığa gönderiyorum. Dileklerimin gerçekleşmiş olarak hepsini rahat kolay mükemmel ve keyifli bir şekilde ruhsal bedenimden eterik bedenime gelmesini ve var oluşunu gözümün önünde belirmesini talep ve niyet ediyorum.

Evrende yazılan, söylenen ve okunan herşeyin etkisi vardır ve yayılır.

Tüm niyetlerinizi bir kağıda yazarak evrenin tüm pozitif İlahi varlık güçlerinin kendiniz için çalışmasını isteyin. İsteyin ki onlar boşlukları doldurmaya  başlasın. Düşük enerjili varlıkların yanınıza yaklaşmasına izin vermeyin. (örneğin; Düşük enerjili varlıklar yanıma yaklaşmanıza izin vermiyorum diyebilirsiniz.)

………………….

………………….

………………….

2. Niyet Ettikten Sonra Ne Yapılır? 

Bir şeyi ne kadar çok “net” istediğinizi belirtirseniz yani niyetiniz net olursa o kadar çok istekleriniz size yaklaşır. Bu nedenden dolayı aklınıza her geldiğinde NİYETİNİZİ net  olarak tekrar tekrar belirtiniz.

Yazın, Söyleyin, Dinleyin, Okuyun

Kalbimi sevgimle tüm güzel isteklerime açıyorum, benim ve bütünün en yüksek iyiliği için tüm dileklerimin gerçekleştiğini kabul ediyorum. Ve öylede oldu, ve öylede oldu, ve öylede oldu. Şükürler Ol’sun. Teşekkürler

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Teşekkürlerimizle… 

Niyet hakkında tüm yazılarımız için tıklayın. ↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.