Yeni Bir Sabah’a Nasıl Başlamak İstersiniz?

0 8.000

Sabah uyanıp gözlerimizi açtığımızda genelde ne deriz?

Allah’ım sabah oldu, işe de gitmek istemiyorum, iş yapmak da istemiyorum ve hatta bazı durumlarda ayaklarım geri geri gidiyor, hala uykum var deriz. Bu düşünceyle kalktığımızda  günümüzün en az yarısını etkiler. Bazen ayılamıyorum öğlene kadar dediğiniz durumlarda bu tarz düşüncelerin etkisidir. Çünkü düşüncenizin evrene yayılan enerjisi yoğunlaşarak sizin yolunuzu ve geçireceğiniz gününüzü oluşturur.

Halbuki gününüzü daha keyifli ve güzel geçirmek için sabah gözünüzü açar açmaz;

Allah’ım bugün ne harika, şifa verici, enerjik, mucizevi bir gün diyerek başlarsak işlerinizin ve  yaşamınızın değişmeye başladığını göreceksiniz. Ancak niyetiniz de bu olmalıdır. İçten olmayan isteklerinizin gerçekleşmesi bir o kadar da zordur. Evrene güzel isteklerinizi gönderin ve sonrada meyvelerini toplayın. Daha güler yüzlü ve istekli hale geleceksiniz. Siz buna istediğiniz her şeyi dahil edebilirsiniz. (Mesela; huzur, barış, neşe ve buna benzer yüreğinizden geçen her ne istiyorsanız ) Ve siz bu düşüncelerle uyandığınızda gün size onu verecektir. (Şayet sizin içinizde bunu engelleyecek bir gizli iç güdünüz yok ise.) Her yeni gününüze başlarken böyle olumlu güzel düşündüğünüzde gününüzün size mucizeler getirdiğini görüp, yaşayabilir, hissedebilirsiniz.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Not: Böyle kendinize uygun olumlu sözlerle (isteğiniz her ne ise) gece uykuya yatarken ve her sabah uyandığınızda yaparsanız sadece bir gün değil alışkanlık haline getirdiğinizde kendinizi çok daha iyi, keyifli, mutlu ve güçlü hissedebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.