Seni Seviyorum Sihri

0 4.850

♥ Seni Seviyorum hakkında yazılarımız sizlerle ↵Hayatınızda var olan olumlu olumsuz tüm her şeyde değişim ve dönüşüm sağlayacak sihirli cümle.

Kalpten gelen sevginin var olduğu yerde olumsuz herhangi bir durum olamaz. Sevdiğiniz insanla sevgiyi paylaştıkça sevgi daha da artar. Sizde olumsuz hisler ortaya çıkaran herhangi bir insana da sevginizi verdikçe o insan ya hayatınızdan çıkar gider ya da dönüşür.

Sevgi yaşamın sihridir.

Küçük bir çalışma paylaşmak istiyorum sizlerle.

Gözlerinizi kapatın, derin derin nefes alın verin. Şimdi kalbinize odaklanın yoğun olarak sevgiyi kalbinizde hissetmeye başlayın. Sevgi yoğunluğu yeterli değilse “Evrensel sevgiye bağlanıyorum, tüm kalbimin ve bedenimin sevgi ile dolmasını talep ediyorum” dedikten sonra sevgi akışını hissedin ve tüm hücrelerinize sevgi dolana kadar derin derin nefes alın verin. Tepe çakranızdan saf sevgi girmeye başlıyor ve tüm bedeniniz bu güzel enerji ile doluyor. Yüzünüzde bir gülümseme oluşuyor. Kalbinizde bu sevgiyi hissediyorsunuz. Kalbiniz genişliyor ve ferahlıyor; mutlusunuz. Şimdi yüzünüzde olan gülümseme devam ederken sevmekte zorlandığınız sizi yaşam içinde zorlamış olan insanı karşınızda imgeliyorsunuz. Onu görür görmez ” …. (Adını ve soyadını söyleyip) seni seviyorum.” cümlesini sürekli tekrarlıyorsunuz. Her seni seviyorum cümlesini tekrarladığınızda kendinizi çok daha güçlü hissediyorsunuz. Sevgi aydınlığın gücüdür. Bu cümleyi tekrarlamayı sürdürdükçe kalbinizden başlayıp etrafınıza beyaz ışık yayılmaya başlıyor. Siz çok güçlüsünüz. Bu beyaz ışık ve seni seviyorum sözü karşınızdaki kişiye kadar ulaşıyor. Sizi ve onu kaplıyor. Bulunduğunuz odayı kaplıyor, bulunduğunuz evi kaplıyor. Sevgi ve ışık genişleyerek yayılıyor sizden.

Seni Seviyorum ♥

Tekrarlamaya devam ediyorsunuz ” …. (Adını ve soyadını söyleyip) Seni seviyorum.” Siz bu cümleyi tekrarladıkça izin verin o kişiye karşı hissettiğiniz sevgi dışındaki tüm duygular sadece sevgiye dönüşsün. Siz ona karşı bu kadar yoğun sevgiyi ve ışığı sunduğunuzda ya bu insan size sarılacak ya da sizin olumlu enerjinizden rahatsız olup gidecektir. Her iki durumda da sizin için hayırlı olan durum gerçekleşmiştir. Olanı olduğu gibi kabul edin. Gerçekleşen hissettiğiniz her ne olursa olsun sevgi ve ışığı yaymaya devam edin. Huzuru hissettikten sonra. Sevgi enerjisine size destek olduğu için teşekkür edin ve dilediğiniz zaman gözlerinizi açabilirsiniz.

Seni seviyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.