Enerji Emiciler ve Enerji Emicilerden Nasıl Korunuruz?

0 20.853

Enerji Vampilerinin Korunmak için İlk Önce Onları Tanımalıyız. 

Onlar bazen aileniz kadar yakın bazen de iş yerinizdeki herhangi biri kadar uzaktır. Ancak sizinle aynı ortamdadırlar ve varlıkları bile sizi enerji olarak düşürmeye yeterlidir. Çok farklı yöntemlerle moralinizi alt üst edebilirler. Her zaman etkili olabilir veyahutta pusuda yatarak onun için açık olduğunu düşündüğü noktanızdan girerler.

Enerji emiciler çok fazla kişinin enerjilerini çektikleri için oldukça güçlü olduklarını zannederler.. Genel olarak 2 başlıkta toplayabiliriz.

1. Başkalarından Sinirini Çıkartarak Hareket Edenler:

Çok iyi konumlarda bulunabilirler. Rol model diyebileceğiniz yerlerde olabilir. Zaten sözleri çok dinlendiği içi sizi rahatlıkla alt edebilirler. Kötü niyetli olmayabilirler ancak o anda yaptıkları saldırılarla güçlerini tekrar toplarlar. Farketmeden sizi tüketebilirler. Yaptıkları doğru olmasa da doğaları maalesef ki böyledir. İzin vermeyin.

2. Sadece varlıkları ile tüketenler:

Varlıkları sizin bitkin ve enerjisiz hale getirir. Hangi ruh halinde bulunursa bulunsunlar mutlu bile olsalar sizi yorabilirler. Çok güzel uyanmışsınızdır ve bugün sizin için harikadır. Ancak onla karşılaştığınız anda uykulu ve tükenmiş hissetmeye başlarsınız. Paratoner gibidirler ve hiç bir şey yapmasalar bile  sizi kolayca etkileyebilirler.

Tüm enerji emicilerin etkili olması sadece bizde biter aslında. Hayat tamamen bir alma verme dünyasıdır. Nasıl alışveriş ediyorsak burada da bir enerji alışverişi vardır. Bize kötü enerjilerini akıtarak rahatlarlar. Bir çeşit zehir enjekte etmek gibidir. En güçsüz olduğumuz negatif yanlarımızı kullanırlar. Korku, kıskançlık, acılarımız vs. gibi. Örnek vermek gerekirse maddi bakımdan kötü durumdayızdır ve patronumuz bize istediği gibi davranabileceğini düşündüğü için moralimizi yerle bir eder. Bizde cevap veremediğimiz için tüm enerjimiz çekilmiş gitmiş ve hayat soluklaşmıştır. Enerji emiciler bizim canımızı çok yakabilirler. Önemli olan onları nasıl savuşturmamız gerektiğini bilmek gerekir. Korunma yöntemlerini öğrenmemiz bizi çok rahatlatabilir.

Enerji Emicilerden Nasıl Korunuruz?

Auramızı bir kalkan olarak kullanarak. Auramız ne kadar kuvvetli olursa moralimiz enerjimiz ve hatta sağlıksal problemlerimiz bile o kadar bize yaklaşamaz. “Örneğin şöyle söyleyebilirsiniz. DÜŞÜK TİTREŞİMLİ ENERJİLER YANIMA YAKLAŞMANIZA İZİN VERMİYORUM.” Auramızı kuvvetlendirme yöntemlerinden başka bir örnek vermek istersek eğer meditasyon başta olmak üzere yoga, namaz, nefes egzersizleri gibi size hangisi iyi geliyorsa yapabilirsiniz. Spor da ayrıca çok etkilidir.

Bunun dışında geçmişte yaşanan sıkıntılar hala bizlerle ise daha kolay enerjimiz emilebilir. Bir şekilde geçmişi şifalandırarak şu anda daha güçlü olabiliriz. Travmalarımızdan kurtulduğumuz da sömürülmeyede o kadar kapalı oluruz.

Tek yapmak gereken kurban olmamak!

Hayatta yalnız olmadığınızı ve İlahi güçle korunduğunuzu bilin. İhtiyacınız olan güç içinizde. Sevgi enerjinizle enerji emicileri savuşturun…Her şey ama her şey sizin elinizde enerjinizi güzel olumlamalarla ve dualarla da yüksek tutabilirsiniz.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.