Bir Şaman Dua’sı; Tüm İlişkilerime Teşekkür

BÜTÜN İLİŞKİLERİM. Sizi bugün burada onurlandırıyorum. Bu duada sizi kutsamaktan dolayı minnettarım. Yüce Yaratıcıma; hayatın harika hediyeleri için teşekkür ediyorum

0 4.802

Selamlar,

Okuyunca çok beğeneceğiniz ve belkide gerçekten teşekkür etmeyi unuttuğumuz ve bunu bizlere hatırlatan yumuşacık çok hoş bir dua; Şayet unuttuklarım varsa affola.

BÜTÜN İLİŞKİLERİM. Sizi bugün burada onurlandırıyorum. Bu duada sizi kutsamaktan dolayı minnettarım. Yüce Yaratıcıma; hayatın harika hediyeleri için teşekkür ediyorum. Kemiklerimi koruyan ve hayat deneyimimin tüm temellerini sürdüren minerallere teşekkür ediyorum. Organlarımı ve bedenimi koruyan, sağlık veren bitkilere teşekkür ediyorum. Yaşam yürüyüşümde sadık arkadaşlık yapan hayvanlara teşekkür ediyorum.

Yeryüzü hayatının kutsal tekerliği üzerinde bir ruh olarak yolumu paylaşan insanlara teşekkür ediyorum. Hayatın iniş ve çıkışları boyunca Işığın meşalesini taşıyan ruhlara teşekkür ediyorum. Dört değişim ve büyüme rüzgarına teşekkür ediyorum.

Hepiniz benim ilişkilerim, akrabalarım, kim olduğum ve olmadan yaşayamayacağımsınız. Hayat çemberinde birlikte var olarak, birbirimize bağımlıyız ve kaderimizi birlikte yaratmaktayız. Birimiz diğerinden daha önemli değil. Birimiz ötekinden evrimleşiyor ve yine de her birimiz diğerlerine bağımlıyız. Hepimiz büyük gizemin bir parçasıyız. 

Bu hayat için Varoluştan bu yana bildiğim bilemediğim tanıdığım tanımadığım her şeye ve herkese çok teşekkür ediyorum……

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle

ŞAMAN DUA’SI (Alıntı)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.