Hawaii Duası

0 15.623

Sizlerle Hawaii ritüellerinde sık kullanılan okuyunca benim enerjimi yükselten güzel bir dua olan Hawaii Duası-nı paylaşmak istiyoruz. Umarım size de iyi gelir. Sık sık okumak hayatınızı, karmanızı ve enerjinizi olumlu yönde değiştirebilir.

Hawaii Duası

Hepimizi yoktan var eden Yüce Tanrım; Benim ailem, çocuklarım, annem, babam, akrabalarım ve atalarım var oluştan bugüne kadar  herhangi bir şekilde birine hakaret ettilerse veya onlara hakaret edildiyse, yaralandılar yada yaraladılarsa, hiç hak edilmedikleri bir biçimde harekete  maruz kaldılarsa veya onlar karşısındakilere hiç hak etmedikleri gibi davrandılarsa….. Veya ailem, akrabalarım veya atalarım sözle veya  davranışla fiziksel olarak birilerini incittiyse veya onları bu şekilde inciten olduysa……..
Yüce Yaratıcım; var oluştan şimdi  bugüne kadar senden bağışlanma ve af talep  ediyoruz.

Şimdi şu anda senden talep ediyorum Yüce Tanrım;

Bu duam tüm tıkanıklıkları açsın, temizlesin, bu yakarış kötü duyguları ve hatıraları silsin, tüm olumsuz yaşanmışlıklar bu dua ile son bulsun, tüm blokajlar ve negatif istenmeyen enerjiler temiz, tertemiz enerjiye, duru ışık ve koşulsuz sevgi enerjisine dönüşsün. Şimdi ve her zaman Ve öylede Ol’du. Şükürler Ol’sun.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.