Bir Melek için Dua

0 58.335

Bir Melek için Duamız Sizlerle

Yüce Allah’ım (Melek için Dua)

Bugün mutluluk ve sevgi olan gerçek doğamı anımsamama yardım et. Gerçek ben olmama ve kendimi ifade etmeme yardım et. Bugün itibariyle her bir insanın Yüce Allahım, senin mesajını aktaran bir habercin olarak görmeme yardım et. Seni maskelerin ardında, öyleymiş gibi davrandığımız imajların ardında, her insanın ruhunda ayna gibi görmeme yardım et. Bugün kendi var oluşum ve bütünlüğümün mesajını daima  benliğime aktarmama yardım et. Allah’ım, tüm negatif yargılarımı bırakmama, kendime ve çevremdeki herkese verdiğim tüm yanlış ve doğru olmayan mesajları bırakmama yardım et.

Bugün, kendi yaratılışımı, Allah’ın muhteşem bir meleği olduğumu yeniden farketmeme yardım et ve senin o muazzam yaşam mesajını, sevinç mesajını vererek çevreme mutluluğu yaymam için farkındalığımı kullanmama izin ver. Ruhumun ve kalbimin güzelliğini insanların en yüksek hayrına, yaşamımın dilekleriyle ifade etmeme izin ver. AMİN Sonsuz teşekkürlerimle, ve öylede Ol’du. Şükürler Ol’sun Yüce Yaradanım.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

(Don Miguel Ruiz “Bilginin Sesi Kitabından esinlenerek yazılmıştır”)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.