En doğru zaman ?

0 12.479

“Doğru Zaman” istediğimiz zaman mıdır?

Şimdi sizden ricam var. Lütfen bir iki dakika düşünün. Neden Yüce Allah’ın bizlerin dualarını en doğru zaman’ da en doğru şekilde olması gerektiği gibi hallettiğini veya halletmediğini. Yedi milyar insanın her düşündüğünü anında yerine getirmiş olsa Evrenimiz nasıl olurdu? İnanın başımıza gelmeyen kalmazdı. Yüce Allah’ıma şükürler olsun ki İsteğimiz, dileğimiz her ne ise üzerinde düşünmeye, yeniden değerlendirmemize, yeni seçimler yapıp bizler için sadece en doğru zamanda ve en doğru olanı ve yeni fırsatlar tanıması olarak, şayet olmadıysa bizler için hayırlı olmadığı için olduğunu hiç düşünmüş müydünüz?

Dualarımızın gücü sınırsızdır. Ancak kafadan alışılmış sıradan yapılan dualar değil, yüreğinizle içten ve samimiyetle yapılan dualardan söz ediyoruz. Bizler için en doğru zamanı Yüce Allah bilir. “Sizlerde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi bu yazının altında yorumlarsanız paylaşımınızdan mutluluk duyarız.”

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.