Bugün; 08.08. Aslan Kapısı Portalı(Enerji Kapısı)

0 6.947

Merhabalar,

Bildiğiniz gibi 8 sayısı sonsuzluğun rakamıdır. Astrologların; Astrolojik hesaplamalarına göre her yıl Aslan Kapısı portalı 8 Ağustos’ta Güneş, Sirius ve Dünya’nın gökyüzünde belirli noktalara taşınmasıyla harekete geçiyor. Aslında 7.7. de başlayan  ve 8.8. tarihinde açılan bu muhteşem  yüksek frekanslı enerji kapılarının  bizlerin ve gezegenimizin bilincini daha yüksek bilinç seviyesine yükseltmek ve tekamülümüzde (Kamil bir insan olmak)  ilerlemek için  harika bir zaman. Yine bildiğiniz gibi Aslan sembolü Güc‘ü temsil eder. Bu güzel günde Yüce Allahımızın bize lütfettiği bu yüksek frekanslı enerjileri; Pozitif ve Aydınlık yolda kolaylıkla,hızlı ve rahat bir şekilde keyifle, neşeyle, coşkuyla ilerlememiz, Kendi Gücümüzü Keşfedip bilincimizi yükseltmek, kalben iyileşmek, şifalanmak ve farkındalığımızın artıp ruhsal olarak uyanmamız açısından da şahane bir zaman dilimi olduğunu söyleyebiliriz.

Tekamülümüzde ilerlemek ve Kamil İnsan olmak için şu yaşadığımız anda çok ihtiyacımız olan vede geçerliliğini koruyan Yine Evrensel Üstadımız olan Hz. Mevlanamızın (12. Asır’da dile getirdiği) 7 Öğüdünü sizlerle paylaşmak istedim.

1-Şefkat ve Merhamette Güneş Gibi Ol.  2- Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. 3-Hiddet ve Asabiyette Ölü Gibi Ol.  4- Tevazu ve Alçak Gönüllülükte Toprak Gibi Ol. 5-Hoşgörülükte Deniz Gibi Ol. 6- Ya Olduğun Gibi Görün, Ya da Göründüğün Gibi Ol. 7- Cömertlik ve Yardım Etmede Akarsu Gibi Ol. 

Pozitif ve Aydınlık Yolda İlahi Olan Yüksek Frekanslı Tüm Enerjilerin Hepimizle Olması ve Mucizeler yaratması Niyetimizle……….

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.