Başmelek Mikail’le Şifa ve Korunma

0 30.171

O güzel yüreğinizle Şifa‘ya odaklanıp;

Yüce Allah’ım izninle; Sevgili Başmelek Mikail; lütfen bugün gün boyunca; sağımda, solumda, önümde, arkamda hep yanımda bana rehber olmanı “O” muhteşem (nazar boncuğu mavisi rengi) enerjinle; bana, çocuklarıma, aileme, sevdiklerime güç, cesaret, şifa, mutluluk, huzur akmasını ve etrafımıza koruma kalkanı oluşturmanı, Eterik ve Fiziksel bedenlerimdeki tüm düşük enerjileri sevgiyle kaynağa salıvermemi ve “O” mutlak koşulsuz Ol‘an sevgiye dönüştürmeme benim ve bütünün en yüksek hayrına olmasına niyet ediyorum. ( Derin bir nefes al ver.) Ve öyle de oldu. Şükürler olsun. Teşekkür ederim.  (Her 12 saatte bir okuyarak kendinizi ve sevdiklerinizi arındırıp şifa ve koruma kalkanı yapabilirsiniz.) Bu yazıyı okuduktan sonra enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Ve öylede Ol’du. Şükürler Ol’sun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

Eterik Beden‘in sözlük anlamı: Hem fiziksel dünyayla, hem de daha farklı bedenlerimizde etkinleştirdiğimiz bir “enerji” alanıdır. Eterik beden saflaştıkça fiziksel beden değişir. Yaşamgücü eterik bedenden gelerek fiziksel bedeni etkinleştirir. Ve bir nevi renklendirir. (Aura, Çakra)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.