Yeni Ay İçin Muhteşem Olumlama!

0 141.171

Yeni Ay gün ve 13 Temmuz 2018  Saat: 05:49

(Yengeç  Burcunda, Parçalı Güneş Tutulması )

Yüce Allah’ımızın bu Yeni Ay’ da Evren’deki yaratmış olduğu tüm insanların yüreklerine sonsuz sevgi dolu maddi-manevi bolluk ve hepimizin birbirimizi koşulsuz sevgiyle sevebileceğimiz pırıl pırıl parlayıp çevremize ışığımızı yayacağımız yeni bir ay olması niyetimizle; Ol’de, Ol’sun.

Yüce Allah’ım izninle;  sevgili başmeleklerim; Mikail, İsrafil, Haniel, Ariel, Cofiel, lütfen! Bu güzel Yeni Ay’ın; bana, çocuklarıma, aileme, sevdiklerime, Ülkeme, Tüm Evren’e  sağlık, mutluluk, huzur, barış, maddi-manevi bolluk, neşe, şans,  güzelliklerle,  inançla dolu muhteşem bir Yeni Ay Ol’ması için yardımlarınızı talep ediyorum. “Bana zarar veren, artık yaramayan ve hizmet etmeyen bütün olumsuz düşünce, duygularımı, negatiflikleri; varlığımı ve özgürlüğümü engelleyen tüm bu yükleri şimdi sonsuza kadar sevgimle kaynağa salıveriyorum yerine mucizevi bir şekilde ruhumun, bedenimin,kalbimin, zihnimin, ego’mun sağlıkla, huzur, mutluluk, neşeyle, kolaylıkla  İlahi  olan saf sevgi enerjisiyle  dolmasına ve hepimiz için yeniliklerle dolu muhteşem ve güzel sürprizlerle dolu  bir ” Yeni ay” Ol’ması için niyet ediyorum.

Yüce Allah’ım  içimizdeki çocukla “O”  tertemiz saf Ol’an sevgimizle her an bağlarımız çok daha güçlü ve muhteşem Ol’sun.

Yaşamımıza yeniden başlamış gibi mucizelere, değişimlere açık olduğumuz, yüreğimizden geçen tüm dilek, isteklerimizin ve iş fırsatlarının kendiliğinden hayatımıza aktığı “O” muhteşem kapıların sonuna kadar açıldığı,  en doğru yerde ve zamanda hepimize iyi gelen kişi veya kişilerle karşılaşacağımız yepyeni fırsatlarla  coşacağımız yeni bir ay olsun. Tüm ilişkilerimizde; Sevgili Başmelek Raguel, Zadkiel, Uriel, Haniel; Lütfen yüreğimizde sadece koşulsuz sevgimizin hakim olduğu ve yaşamımızdaki, çevremizdeki, karşılaştığımız herkese saf sevgimizi akıttığımız ve herkesle bol, bol sınırsızca paylaştığımız Güneş gibi sımsıcak, aydınlık, ay ve yıldızlar gibi pırıl pırıl parladığımız, şefkatle, anlayışla, sükunetle ve merhametle herkese adil davranabileceğimiz yeni bir ay olsun.

Bu güzel “Yeni Ay’ın” olumlu tüm enerjisini içimizde hissetmemize, anlamamıza, kullanmamıza, içimizde saklı olan bilgeliğe, hayal bile edemediğimiz sınırsız olasılıklara ulaşmaya hepimizi zirveye çıkarmasına ve yaşadığımız her  an’ın dengeli bir şekilde farkında olup  keyifli, mutlu, huzurlu, sağlıklı, şanslı ve sihirli bir şekilde neşe içinde geçirmemize tüm güzelliklerin, olumlu olan her şeyin her birimizin ve bütünümüzün en yüksek hayrına ve iyiliğine olması için gerçekleşmesine niyet ediyorum.

Ve öyle de oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler.

Sevgili Canlar, Yüce Rabbi’min yarattığı muhteşem varlıklar,

Yüce Allah’a ve Meleklerimize bu taleplerimizi ilettikten sonra yüreğinizden, içinizden gelen tüm her şeyi isteyin. Sınır yok. Pozitif düşüncelerinizle birlikte, mesela duygusal konularınızı, ruhsal gelişiminizi, özünüz olmakla ilgili niyetlerinizi ne varsa ekleyebilirsiniz. (Mesela Yüce Rabbim gerçek doğamın saf ve İlahi güç olduğunu hatırlamamı, bilmemi, anlamamı hissetmeyi seçiyor ve niyet ediyorum. Seni Seviyorum ve Teşekkürler. diyebilirsiniz)

Sevgili Başmelek Mikail, Sevgili Başmelek Haniel ve Sevgili meleklerim; Bu güzel Yeni Ay’da……………….boşluğa istediğiniz dileklerinizi doldurun. Sevgiyle, yürekten, samimiyetle, tüm inancınızla; hakkımda en hayrlı olanı, en doğru zamanda en iyi şekilde olmasını talep ediyorum. Yaşamımı tüm bunlara, daha iyisine, en iyisine, en güzeline fırsatlar denizine akmaya olumlu olan ne varsa benim ve bütünün en yüksek  hayrına sınırsız seçimlere açık olmaya kendimi açıyorum ve niyet ediyorum şimdi diyerek yüreğinizdekileri  kafadan değil kalbinizden geçenleri samimiyetle hissederek, sezgilerinizi dinleyerek yazıya dökün.

Not: Yeni Ay saatinde,  eğer o saatte müsait değilseniz, o saate niyet ederek taleplerinizi bir kağıda yazabilirsiniz. İyi niyetle İçten ettiğiniz her dua ve güzel taleplerinizin kabul olması dileğimizle.  (Yazdığınız o kağıdı dilek kutusuna koyabilirsiniz yada  yüreğinizden gelen sesi dinleyerek istediğinizi yapabilirsiniz.) Zamanla dualarınızın ve dileklerinizin birer birer gerçekleştiğini  (nasıl baharda çiçekler açıyor “kuru bir daldan”) hissedebilir, duyabilir, görebilirsiniz. Ve öylede Ol’du. Şükürler Ol’sun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik Korunuyor!