Yeni Ay İçin Muhteşem Olumlama!

0 262.492

Yeni Ay gün ve saati: 08.05.2024 

Saat: 06:23

(Boğa Burcunda Yeni Ay

Selamlar,

Yüce Allah’ımızın bu  İhtişamlı Yeni Ay’ da Evren’deki yaratmış olduğu tüm insanların yüreklerine sonsuz sevgi dolu maddi-manevi bolluk ve hepimizin birbirimizi koşulsuz sevgiyle sevip, kucakladığımız pırıl pırıl parlayıp etrafımıza ışığımızı yayacağımız pozitif düşünce, duygu, hislerle ve güzelliklerle dopdolu yepyeni bir Yeni Ay olması niyetimizle; Ol‘de, Ol‘sun.

Yüce Allah’ım izninle;  Sevgili Başmeleklerim; Mikail, İsrafil, Haniel, Ariel, Cofiel, lütfen! Bu muhteşem Yeni Ay’ın; bana, çocuklarıma, aileme, sevdiklerime, İlahi ve Yüce olan Sevginle birlikte;  Tüm Evren’e, Ülkeme;  sağlık, mutluluk, huzur, barış, maddi-manevi bolluk, neşe, şans, güzelliklerle,  inanç ve iç huzur ile dolu muhteşem bir Yeni Ay olması için yardımlarınızı talep ediyorum. “Bana zarar veren, artık yaramayan ve hizmet etmeyen tüm olumsuz düşünce, duygularımı, sözleri, negatiflikleri; varlığımı ve özgürlüğümü engelleyen tüm bu yükleri şimdi sonsuza kadar sevgimle kaynağa gönderiyorum. Yerine mucizevi bir şekilde; Ruhumun, Bedenimin, Kalbimin, Zihnimin, Ego’mun sağlıkla dengeli bir şekilde, huzur, mutluluk, neşeyle, rahatlıkla, coşkuyla, kolaylıkla  İlahi olan saf sevgi enerjisiyle tüm hücrelerime  dolmasına hepimiz için yeniliklerle, güzelliklerle ve sürprizlerle dolu  muhteşem ve mucizevi bir ” Yeni ay” olması için niyet ediyorum.

Yüce Allah’ım  içimizdeki çocukla “O”  tertemiz saf Ol’an sevgimizle her an bağlarımız  daha çok GÜÇ’lensin ve muhteşem Ol’sun.

Yüce Yaratıcım; Yaşamımıza yeniden başlamış gibi mucizelere, değişimlere açık Olduğumuz, yüreğimizden geçen senin de uygun gördüğün dilek ve de taleplerimizin ve iş fırsatlarının kendiliğinden hayatımıza aktığı “O” muhteşem kapılarının sonuna kadar açıldığı,  en doğru yerde ve zamanda hepimize iyi gelen kişi veya kişilerle karşılaşacağımız yepyeni fırsatlarla coşacağımız yeni bir Ay olsun. Tüm ilişkilerimizde; Sevgili Başmelek Raguel, Zadkiel, Uriel, Haniel; Lütfen yüreğimizde sadece koşulsuz sevgimizin hakim olduğu ve yaşamımızdaki, çevremizdeki, karşılaştığımız herkese saf sevgimizi akıttığımız ve herkesle bol, bol sınırsızca paylaştığımız Güneş gibi sımsıcak, aydınlık, ay ve yıldızlar gibi pırıl pırıl parladığımız, şefkatle, anlayışla, sükunetle ve merhametle herkese adil davranabileceğimiz yeni bir Ay olsun.

Bu güzel “Yeni Ay’ın” olumlu tüm enerjisini içimizde hissetmemize, anlamamıza, kullanmamıza, içimizde saklı olan bilgeliğe, hayal bile edemediğimiz sınırsız olasılıklara ulaşmaya hepimizi zirveye çıkarmasına ve yaşadığımız her  an’ın  farkında olup  keyifli, mutlu, huzurlu, sağlıklı, şanslı dengeli ve sihirli bir şekilde neşe içinde geçirmemize tüm güzelliklerin, olumlu olan her şeyin her birimizin ve bütünümüzün en yüksek hayrına ve iyiliğine olması için kolaylıkla gerçekleşmesine niyet ediyorum.

Ve öyle de oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler.

Yüce Allah’a ve Meleklerimize bu taleplerimizi ilettikten sonra yüreğinizden, içinizden gelen tüm iyi olan her şeyi talep edebilirsiniz. Sınır yok. Aydınlık ve Pozitif yolda ilerlemeyi düşüncelerinizle birlikte, mesela duygusal konularınızı, ruhsal gelişiminizi, Öz’ünüzü hatırlamakla ilgili niyetlerinizi ne varsa ekleyebilirsiniz. (Mesela Yüce Rabbim; gerçek doğamın saf ve İlahi güç olduğunu hatırlamamı, bilmemi, anlamamı hissetmeyi seçiyor ve niyet ediyorum. Seni Seviyorum ve Teşekkür ediyorum diyebilirsiniz)

Niyet Yazısı:

Sevgili Başmelek Mikail, Sevgili Başmelek Haniel ve Sevgili meleklerim; Bu İhtişam dolu Yeni Ay’da……………….boşluğa istediğiniz dileklerinizi doldurun. Sevgiyle, yürekten, samimiyetle, tüm inancınızla; hakkımda en hayrlı olanı, en doğru zamanda en iyi şekilde olmasını bilen sensin Yüce Allah’ım bunun için senden talep ediyorum. ve Senin izninle Başmeleklerimin bana yardımcı olmalarını ve de Yaşamımı tüm bunlara, daha iyisine, en iyisine, en güzeline muhteşemine fırsatlar denizine akmaya olumlu olan ne varsa benim ve bütünün en yüksek  hayrına olması için sınırsız seçimlere Kalbimi açıyorum ve niyet ediyorum şimdi diyerek yüreğinizdekileri  kafadan değil kalbinizden geçenleri samimiyetle hissederek, sezgilerinizi dinleyerek yazıya dökün.

Not: Yeni Ay saatinde,  eğer o saatte müsait değilseniz, o saate niyet ederek taleplerinizi bir kağıda yazabilirsiniz. İyi niyetle İçten ettiğiniz her dua ve güzel taleplerinizin kabul olması dileğimizle.  (Yazdığınız o kağıdı dilek kutusuna koyabilirsiniz yada  yüreğinizden gelen sesi dinleyerek istediğinizi yapabilirsiniz.) Zamanla dualarınızın ve dileklerinizin birer birer gerçekleştiğini; hissedebilir, duyabilir, görebilirsiniz. Ve öylede Oldu. Şükürler Olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

Bugün İçin Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Aşağıdaki Karta Tıklayınız. 
Başmelek Kartı
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.