21 Haziran Yaz Gündönümü

0 136

Bugün 21 Haziran yaz gündönümü aynı zamanda yılın en uzun günü; Yaz mevsimini başlatan bu yeni döngüde (bildiğiniz üzere bu gün dönümlerinde mevsimler değişmektedir.) Bizlere düşen kısım ise yaşamımızda bu değişimlerde sakinliğimizi ve dinginliğimizi koruyup huzurumuzu bozan, kaos yaratılan konulardan arınmak dengemiz ve değişimimiz için huzur, sevgi, aşk ve birliktelik bilincimizi geliştirmek için bu değişikliklere gitmeyi kolaylaştıran Yaz Gündönümü enerjisini kullanmaktır. Güneşin döngüsü Yaşam döngümüzü bizlere anlatan harika bir döngü. İçe ve dışa dönüşleri, yükselip alçalmaları bunların hepsi gelişimimizi ve öğrenmemizi tetikleyen unsurlar. Şimdi ise varoluşumuzdan bu yana neyi dönüştürüp dönüştüremediğimiz İnsanı Kamil olmak için dengelenme gözlem yapma zamanımız.

Enerjilerin dengelendiği Ekinoks döneminde sizde kendiniz için niyetlerinizi  (kaynakla) Yüce Yaratıcımızla paylaşabilirsiniz.

Neticede Maddi Manevi sahip olduğumuz her şey için şükretmek; Yüce Allah’la ve Yüce Allah’ın yarattığı her şeyle bir olduğumuz bilincinde olmak her zaman sevildiğimizi, önemli olduğumuzu bilmek için kendimizi ve yaşadığımız evrenimizi onurlandırmanın tam zamanı…….

Aydınlık, Pozitif ve Işık varlıklarımızın tüm güzel enerjileri hepimizle olsun. İyi ki varsınız. İyi ki varız. Hepimizi Seviyorum. Her şey gönlümüzce Ol’sun.

Sevgide, Işıkta ve Huzur’la Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

(Her yeni günümüze  enerjimizin yüksek olduğu bu muhteşem dönemde güvenle, inançla, umutla, şefkatle, merhametle sevgiyle şükürle başlamak  harika olur.)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.