Regaip Kandili’miz Kutlu Olsun

0 13.978

Regaip Kandili

Hepimizeeeeeee Kalpten yaptığımız tüm güzel dualarımız Maddi-Manevi bolluk  getirsin….

Regaip Kandili kökenine bakıldığında herhangi bir şeyi istemek arzulamak ve onu elde etmek için çaba sarfetmek manasına gelmektedir. Bir şeye “Rağbet” etmek gibi düşünülebilir.

Receb’in ilk cuma gecesi Regaip Gecesi’dir ve bu geceye ismini “Melekler” vermişlerdir. Cuma günleri dinimizce çok kıymetli olduğu gibi Regaip Gecesi çok daha kıymetli olmaktadır. Bu çok özel günde Allahü teala ikramlar yapar. Bu gece isteme gecesidir. Bütün dualarınız kabul olur. Kalbinizden ne geçiyorsa sınırsız şekilde isteyin. Günahlarınızın affedilmesi ve tüm dileklerinizin gerçekleşmesi için talep edin….

Bütün güzellikleri düşünün. Girdiğimiz bu dönem tüm sevaplarımızın ve güzelliklerin hanemize gani gani yazıldığı dönemdir. Sevin ve sevilin, iyilik yapın ve bu güzellikleri insanlarla paylaşarak çoğaltın. Tüm istekleriniz ve arzularınız taşmış bir nehir gibi hayatınıza akıyor olacak.

Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.