Dolunay’da Muhteşem Bir Arınma ve Şifa!

4 357.704
Dilediğini düşle, Düşlediğini amaçla, Amaçladığını yaşa! Çünkü bu yaşam senin. Kıymetini ve sevildiğini bil.

Dolunay gün ve saati: 24.07.2021

Saat: 05:38

Kova Burcunda Dolunay 

Dolunay” ın bulunduğu konum nedeni ile insanlar üzerinde farklı etkileri hem enerjisel hem de  dünyevi bir çok durumu etkileyebilir. Dolunay’daki bu güçlü etkiyi en olumlu şekilde kullanmak bizim elimizdedir. Şöyle diyebilirsiniz; İlahi Kaynaktan gelen pozitif değişimi ve enerjiyi tüm kalbimle ve sevgimle kabul ediyorum. İzinli olduğum herkese İlahi kaynaktan sevgi şifasının akmasına niyet ediyorum.

Dolunay saatinde; eğer o saatte müsait değilseniz, dolunay saatine niyet ederek istemediğiniz ve neyi arkanızda bırakmak istiyorsanız aklınıza gelen ne varsa bir kağıda yazın.

Yaşamımız boyunca tekrarlayıp duran, bırakmak istediğimiz, hayatımızdan çıkarmak istediklerimiz olumsuz anılar, hatıralar tüm duygu ve düşüncelerimizi olumluya dönüştürmek için şahane, süper ve muhteşem bir zaman.

Yüce Allah’ım izninle, Sevgili Başmeleklerim, Işık Rehber meleklerim; Aydınlanmış Üstatlarım lütfen bu Muhteşem Dolunay’ın muhteşem pozitif enerjisiyle ezelden, ebediyete yaşanmış ve yaşanacak olan ne varsa bu boyutta ve her boyutta, Evrendeki tüm yer ve zaman dilimlerinde, Atalarımdan gelen ve benim yarattığım tüm karmalarımdan ve karmalarından; tüm yeminlerden, büyü, korku, borçlar, yerine getirilmemiş sözlerden, beddualardan, blokajlardan varlığımdaki tüm negatif enerjilerden beni, ailemi, çocuklarımı, sevdiklerimi ve yaratmış olduğun ve izinli olduğum tüm Canları arındırmanızı benim ve bütünün en yüksek iyiliği için niyet ediyorum ve tüm bunları sevgiyle kaynağa sunuyorum. Ve yerine  Sonsuz  Olan Yüce Yaratıcımdan  gelen tüm sınırsız sevgi ve  pozitif enerjilere kalbimi açıyorum.(Diğerlerine alanımı kapatıyorum)

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

Yüce Allah’ım İzninle;

Sevgili Başmelek Mikail; Bana zarar veren negatif tüm düşük enerjilerden arındırmanı, mavi kalkanınla korumanı,

Sevgili Başmelek Haniel; Dolunay enerjisini  muhteşem, süper, neşeli ve keyifli bir şekilde hissetmemi enerji alanımın pozitife dönüşmesini,

Sevgili Başmelek Uriel; Psikolojik tıkanıklıkları (burada aklınıza ne gelirse yazın mesela İnatçı öfke, kin, bencillik, kibir, yüksek ego, kıskançlık, duygusu , düşünceleri ve buna benzer) olumsuz ne varsa temizlemeni, Sevgili Başmelek Uriel; İlahi izinli olduğum kadar  Barış meleklerini yaşadığımız  Evrenimizde ve Ülkemizde Tüm Canlara; aşk, barış, uyum, kardeşlik bilinci, adalet getirmek için tüm şiddet olaylarının ve acıların son bulmasını herkesin Birle bütün olduğunu anlamasını aşk, sevgi ve barış dolu ışığımızı sevgiyle yaymamız için yardımcı olmanı,

Sevgili Başmelek İsrafil; Bedenim, zihnim, ruhum, kalbim, egom dahil içimi ve canımı acıtan her şeyi şifalandırmanı bütün hücrelerimi DNA’m dahil yeşil zümrütü rengi enerjinle yenilemem için bana yardımcı olmanı,

Sevgili Başmelek Ceremayel; Yaşamımda olumsuzluk yaşatan ve yaşattığım tüm insanları, olayları kendim dahil affetmemi ve affetmelerini  beni ağırlaştıran zehirlerden arınıp, eski gücümü tekrar elime almama yardımcı olmanı,

Sevgili Başmelek Raziel; Yaşamımı geçmiş, şimdi, gelecek ve tüm zamanlara doğru tüm blokajlardan arındırıp, özgürleştirip ve şifalandırmama yardımcı olmana,

Sevgili Başmelek Ariel; Maddi ve manevi bolluk ve bereketle ilgili tüm geçmişten gelen blokajları kaldırmam için Yüce Allah’ımın izniyle meleklerimden tüm içtenliğimle ve samimiyetimle İlahi izinli olduğum kadarıyla hepimize yardımcı olmanızı talep ediyorum ve bu yeni dolunay ile birlikte tüm olumsuzlukları siliyor, iptal ediyor ve değişimimi başlatmaya bende  % 100 saf olan Sevgi ve kendi gücümü benim ve bütünün en yüksek hayrına Ol’ması için elime almaya niyet ediyorum.

Yüce Allah’ım izninle; İlahi olan sevgili Işık rehberlerimizin,  Başmeleklerimizin yardımıyla Yarattığın tüm pozitif ve aydınlık varlıklarınla Güzel Vatanımızı ve Dünya’mızı kaotik, şiddet dolu ortamlardan ve  negatif tüm enerjilerden İlahi izinli olduğum kadarıyla arındırmanı ve onları sevgiyle kaynağa götürmenizi boşalan yerlere hepimizin kalplerini İlahi kaynaktan gelen koşulsuz sevgiyle doldururup  ve tüm bedenlerimin Yüce Yaradanımın Işığıyla pırıl pırıl parlamasına niyet ediyorum. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Not:

İstemediklerinizi kağıda yazarken yaşamış gibi hayal edin. Sonra bu kağıdı talepleriniz ve niyetiniz olmuş gibi kalbinize odaklanarak hissederek sevgiyle yakın küllerini doğaya veya akan bir suya atın.(Lavabonuza atıp suyu açabilirsiniz.) Gülümseyerek işleminizi tamamlayın. Size zarar veren her şeyin yakıp kül olduğunu gördünüz. Ohhhh be kurtuldum da diyede bilirsiniz.(inat,öfke, ön yargı,kaygı, kıskançlık,.güvensizlik, değersizlik, yetersizlik, sigara, alkol bağımlılık yapan ne varsa vb. bırakma zamanı)Tabi ki kalpten samimiyetle inanarak isterseniz.

Yeni ve güçlü Dolunay’ın  enerjisi;  kalpten istediğiniz takdirde aydınlanmanın, farkındalığınızı, özgürlüğünüzü kazanacağınız; kısıtlamalardan arınıp tüm olumsuzluklardan ve üstünüze binmiş eski yüklerden kurtulup rahatladığınızı hissedeceğiniz muhteşem bir dolunay. Ol’sun. Dengede kalıp  an’ı yaşamamız dileğimizle….. Şifa olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle

♥ Yeni Ay hakkında yazılarımız sizlerle↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

Bugün İçin Sana Yardımcı Olacak Başmelek İçin Aşağıdaki Karta Tıklayınız. 
Başmelek Kartı
 1. Enise diyor

  Her dolunayda yapıyorum, sonsuz teşekkürler

 2. Fatima diyor

  Tüm kalbimden teşekkür ederim

 3. Esin diyor

  İlk defa yapıyorum çok çok çok teşekkürler…

 4. Aysel diyor

  Teşekür ediyorum harika çalışmalarınızı takip ediyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.