Melekler’le Uykuda Şifa

0 19.402

Uykuda Şifa

Bu gece güzel bir uykuya ve uykuda şifa bulmaya ne dersiniz? Gece yatmadan önce lütfen bu yazıyı okuyup meleklerin kucağında uykuya dalın. O güzel yüreğinize odaklanıp onunla sohbet edip konuşun.

Yüce Allah’ım lütfen yüreğimi karanlıktan ışığa çevir, çevir ki gönlüm pırıl pırıl parlasın, ferahlasın ve etrafıma ışık saçsın.

Yatağım bu gece O bulutlar gibi bembeyaz, yumuşacık, sevgi dolu meleklerin kucağı olsun. Olsun ki sabaha kadar mucizevi bir şekilde; bedenimi, ruhumu, kalbimi yıkayıp arındırın ve yerine tertemiz sevgi, güzelliklerle dolu düşünce, duygular aksın. Teşekkürler. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Gece yattığınız anda lütfen tüm ne istiyorsanız hayaliniz her ne ise sınırsız bir şekilde zihninizde canlandırın, hayal edin. Dilekleriniz gerçekleştiğinde nasıl mutlu olup, kendinizi nasıl iyi hissettiğinizi ya da hayatınızda sizi en mutlu eden bir ana dönüp nasıl güzel duygular yaşadığınızı düşünün. Hayatınızın nasıl değiştiğini? Siz bu güzel muhteşem hayalinizle ve düşüncelerinizle uykuya dalınca (gece yatmadan önce ve sabah uyanınca “zihnimiz alfa frekansında olur”  hayal kurmayı ihmal etmeyin. Çünkü enerji manyetiktir.) negatif enerjiler devre dışı kalır ve zihniniz sabaha kadar olumlu, sizi mutlu eden düşünceleri  o güzel  enerjiyi tekrar eder. Ve olumsuz düşünceleriniz devreye giremediği için çok daha kolay  bir  şekilde dileklerinizi, isteklerinizi, arzularınızı yaratmaya başlamış olursunuz.

Güzel bir nefes (burundan al, ağızdan ver.) Biliyorsunuz Sevgili Meleklerimiz bize nefes yoluyla ulaşırlar.

Lütfen o güzel nefesinizle hayal ettiğiniz talebinizi ve niyetlerinizi evrene sevgiyle gönderin.  Ve gerisini Yüce Allah’a ve Sevgili meleklere bırakın güvenin.

Sevgide ve ışıkta kalın…

Sonsuz Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.