7 günlük Kundalini Reiki ile Ücretsiz Bolluk Bereket Çalışması

Tüm çalışmalarımızı Kaynaktaki Saf Kundalini Reiki enerjisiyle ve sevgiyle İlahi İzinli Ol’duğumuz kadar arındırıyor olacağız. Şifayı veren Yüce Allah’tır bizler sadece aracıyız.

2 2.069

7 günlük çalışmamız 14 Mayıs 2021,  saat 22:00 Başlayacaktır. Her gün niyetimizi sizlerle sosyal medya ağlarında paylaşacağız.

Tüm çalışmalarımızı Kaynaktaki Saf Kundalini Reiki enerjisiyle ve sevgiyle İlahi İzinli Ol’duğumuz kadar arındırıyor olacağız. Şifayı veren Yüce Allah’tır bizler sadece aracıyız.

Saat: 22:00 İtibariyle enerji alanını açmış olacağız. Sizler sadece gözünüzü kapatıp rahat bir ortamda ister yatın, ister oturun kendinizi 20 dk. tüm bedeninize ve nefesinize rahat bir şekilde odaklamanızı rica ediyoruz. Arzu eden güzel bir mum yakıp  meditasyon müziğide  dinleyebilir. Çalışma için Kundalini Reiki ile arındırma çalışmaları  aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 1. Gün: Annemiz ile bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların  şifalanması,
 2. Gün: Babamız ile bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların  şifalanması,
 3. Gün: Kendimizin (Şahsınızın) Kıtlık bilinci parçamızı etkileyen alanın şifalanması ,
 4. Gün: Para hakkında bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların  şifalanması,
 5. Gün: Altın hakkında bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların  şifalanması
 6. Gün: Alma – Verme’de bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların  şifalanması
 7. Gün: Yüce Yaradan ile  ilişkimizin  şifalanması

konuları için niyet ediyor ve her gün hangi çalışmayı yapacak olursak günün niyetini sizlerle paylaşıyor olacağız. ŞİFA çalışmasına Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık’ a  bu kez  kendisinin çok arzu etmesi sebebi ile Sevgiyle Sevgili Gözde Gürses’te eşlik edecektir.

Örneğin; 1.Gün. Annem ile bolluk&bereket alanımı………………………….. şifalandırmasına izin veriyorum. ( Boş olan yere şifa vermesini istediğiniz ilgili kişinin ismini belirtiniz.) Birimizin ismini yazmanız yeterli olacaktır. Birin ve Bütünümüzün en yüksek hayrına Şifa Ol’ması niyetimizle.

Not: Alma verme dengesi için; sokaktaki canları beslemek , bizlere bu virüs döneminde hizmet vermiş herkese sağlık çalışanları, belediye çalışanları dahil olmak üzere yaptığınız duaları göndermenizi rica edeceğiz. SEVGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALSIN.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle.

       

 

  

 

 1. Banu Erdem diyor

  Annem ile bolluk bereket alanımı Aysın Uyanik’ın şifalandırmasına izin veriyorum

 2. Özgün diyor

  Annem babam ve diğer herşeyde Aysun uyaniktan şifalar diliyorum ve istiyorum inşallah çok şükür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.