Bilinçaltını arındırmak için Ho’oponopono!

0 3.570

Merhabalar,

Yaşamımın yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum. Varoluşumdan şu ana kadar Atalarım dahil  DNA’m ve Genetik alanımdan gelen;   bildiğim, bilmediğim, yaşadığım, yaşamadığım, bilinçli yada bilinçsiz kişi veya kişilerle, olay yada olaylarla ilgili Bilinçaltıma depolanan olumsuz ve negatif olan ne varsa hayatımı etkileyen, Sevgi ve Saygıyla yaklaşamadığım, beni sınırlayan, kısıtlayan inançlarımdan her şeyi Yaradanıma teslim ediyorum. “0” noktasına varana kadar duyduğum, gördüğüm, şahit olduğum, olmadığım her şeyin temizlenmesi (geçmiş, şimdi, gelecek) için  bana vermiş olduğunuz bu arınma fırsatına “Çok çok Teşekkür ediyorum. Özür dilerim. Lütfen beni Affedin, Sizi Seviyorum. ” Yazıyı okuduktan sonra; Kısaca SÖLT, TÖLS, LÖTS, ALOHA, İNDİGO’da diyebilirsiniz.”

Not:Teşekkür etmek, Özür dilemek, Affetmek, Sevmek sözleri özünde; hem ŞÜKÜR, hem TÖVBE, hem SEVGİ ve ŞEFKAT’i barındırmakta tabi ki samimiyetle ve Kalpten yapıldığı takdirde.( Arındığınızı hissedene kadar yapabilirsiniz.) Hepimize şifa Ol’sun.

Sonsuz Sevgi ve Teşekkürlerimizle

Sevgide ve Işıkta Kalın.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.