KENDİMİZ İÇİN GÜZEL (Dua gibi) BİR OLUMLAMA

0 1.041

KENDİMİZ İÇİN GÜZEL BİR OLUMLAMA

Sevgili Yasemin Derya Metin Kendi için güzel bir olumlama kaleme almış. Arzu eden bu olumlamayı “Dua gibi hoş bir olumlama” istediği kadar okuyabilir. Ellerine ve  emeğine sağlık. Benim ve bütünün en yüksek hayrına şifa ol’sun.

” Varoluşumdaki aydınlık olmayan tüm deneyimlerimin sorumluluğunu yüzde yüz alıyorum. Şu andan itibaren koşullar ne olursa olsun ilahi ben BEN’im bilincinde yaşamayı seçiyorum. Yaşadığım herhangi bir anda Yaratıcı’ya verdiğim sözden caydığım her an için af ve bağışlanma talep ediyorum. Frekansım ne kadar yükselirse yükselsin her an sınırlı bir yaratılmış olduğumun bilincinde yaşamayı seçiyorum. Yaratıcı’ya ve O’nun yarattığı her yaratılmışa olan davranışlarımda haddimi aştığım her an için tövbe ediyorum.

” Yüce Yaratıcım; pozitif ya da aydınlık tekamül yolunu seçmemiş her yarattığından sana sığınıyorum. Sen beni koru ve bilgeliğinle yücelt. Senin dostlarının varoluşum boyunca bana rehber olmasına layık olabilecek bir yaşam sürmem için bana yardım etmeni talep ediyorum. Yüce Allah’ım; Egosal ya da nefsani yaptığım her seçim senin aydınlık tekamül yoluna hizmet etmediyse bunları bir daha yapmamak için bana idrak gücünü bahşet. Amin”

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle, Teşekkürler…….    

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.