Refah Yasası

0 3.288

Küçüklüğümüzden itibaren beyinlerimize kodlamalar yapılmaktadır. Bunların birçoğu para ile ilgili olduğu için yaşadığımız hayatları geçmişimizden getiriyor olabiliriz. “Refah Yasası’sı” hayatımızda harekete geçirme zamanınız geldi. Geçmişe dönüp şöyle bir bakarsak aşağıdaki gibi bir çok cümleyle karşılaşmışızdır.

♦ Ekmek aslanın ağzında
♦ Hiç yüzüm gülmeyecek
♦ Şu an çok kötü zamanlar yaşıyoruz.

Çok fazla olumsuz şeyler paylaşmak istemiyoruz. ☺ Bu nedenden bu tarz olumsuz kelimeleri hayatımızda şu andan itibaren türetmeyi bırakıyoruz.

Çevrenizde şu gibi şeyleri duyabilirsiniz; bu aralar birşeyler iyi gitmiyor. Kötü zaman yaşıyoruz. Bu yüzyıllardır aynı şekilde devam ediyor. Hep mi kötü yaşandı? Hep mi kötü yaşanıyor? Negatif bakış açılı insanlar kötüyü görme eğilimindedirler. Çok iyi zamanlar yaşıyoruz diyen nadir insanla karşılaştırmışızdır. İşte bu yüzden bir kıtlık bilinci insanlarda küçüklükten itibaren tetikleniyor. Hayata varlık içerisinde gelen kişiler bu tarz cümlelerden uzak oldukları için zenginlik içinde yaşamlarını sürdürmeye devam ediyorlar.

Refah Yasasının Hayatımızda Aktif Etme

“Refah Yasası” çalışması için en temel kavram kıtlık bilincinden uzak durmaktır. Hatta düşüncelerinizi hayata geçirmenin tam vakti. Şu an itibariyle zengin olduğunuzu her konuda refah içinde olduğunuzu düşünmeye ve hayal etmeye başlayın. Biraz zaman alacak ancak yavaş yavaş refahın hayatınızı doldurduğunu görmeye başlayacaksınız.

Refah başkalarının düşünceleri değil kendi düşüncelerimizdeki bolluk bilincidir. 

Ali Umut Uyanık

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.