Yansıtma Yasası (Evren Yasaları)

0 2.974

Yansıtma Yasası Nedir?

Her birimiz, birbirimize ayna gibiyizdir. Çevremize fark etmeden tüm enerjimizi yansıtırız. Yansıttığımızı ve hatta fazlasını alırız. Anlık olarak duygularınızı ve tepkilerinizi objektif olarak süzgeçinize koyun daha sonra çevrenizde yaşananlara dikkat etmeye başlayın. Hisleriniz nasıl ise çevreniz o şekilde biçimlenerek size yansıtıcaktır. Bazı durumları siz başlatmamış olabilirsiniz ancak devam eden süreçleri etkiliyorsunuzdur. Bir şekilde “Yansıtma Yasası” hislerimiz ve düşüncelerimizle devreye girerek yaşadıklarımızı etkilemeye başlar.

Negatif Alan

Sürekli öfkeliysek  aynı şekilde çevremizde bizi öfkelendirecek bir dizi olay gerçekleşir. “Hatta bir çoğumuz hep her şey de beni buluyor. Her şey arka arkaya geliyor deriz.” İşte bu da düşüncelerimizin yansıttıklarının bize geri dönmesidir. Olaylar tesadüfi olarak bizi bulmamaktadır. Zaten biz bu durumları bir hortum gibi kendimize çekmek için bazen bilerek bazen bilmeyerek özel bir çaba sarf etmeden olumsuz enerjide kaldığımız sürece bu enerjileri üstümüze doğru çekeriz.

Pozitif  Alan

Güler yüzlü, neşeli ve pozitif isek aynı şekilde benzer insanlarda çevrende olmaya başlarlar. Etrafımızda kahkaha sesleri yükselir. Bir şekilde bu devinim sizin çevrenizi sarmaya başlar. İnsanların her zaman istediği ve ihtiyaç duyduğu biri haline gelirsin. İşte başarılı olmakta bunun gibidir. Başarılı oldukça tanınmaya o harika iş yapar denmeye başladıktan sonra iş fırsatları sana yağmaya başlar. Bu yaşadığımız durumları bir çok değişik şekilde örneklendirmemiz mümkündür.

Yaşadığımız her kötü veya olumsuz olarak nitelendirdiğimiz olayların tamamen bizlerin bilincimizin ve ruhumuzun birer yansıması olduğunu fark etmemiz niyetimizle.

“Kendi Düşüncelerinizle Yarattığınız Dünyada Yaşarsınız”

Ali Umut Uyanık

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.