Bolluk Yasası

0 7.400

Bolluğu bir çoğumuz sadece para olarak düşünürüz ama tek maddi kazanç bolluk değildir. Hayatın bir çok alanında bolluk yaşayabiliriz. Çok sevdiğimiz evimiz, ailemiz, arkadaşlarımız, çevremizde ki dostlarımızın olması, muhteşem bir sofrada yemek yemek, iş alanında arka arkaya başarılar elde etmek vs. gibi durumlarda bolluğun farklı formlarıdır. “Bolluk Yasası” her daim hayatımızda olmasını niyet edelim.

Hayatımızdaki bollukları görmeye başlayıp şükredersek bolluğun hayatımıza aktığını görürüz. Sadece aşk, sevgi vs. formunda değil aynı zamanda maddi olarakta bize akar.

Bolluk yasasının temeli oldukça basittir. “Bir şeyi hissedip kalbinizin derininden inanarak isterseniz onu elde edersiniz.” İlk önce bir şeyi yapacağınıza kendiniz inanacaksınız ki olsun. Hani deriz ya; İnanmak demek Yarı yarıya başarmak demektir diye. Yokluk, eksiklik gibi sahip olamadıklarınıza odaklanma yerine, maddi manevi bolluk, bereket ve zenginliğe odaklanın. Kendinizi tüm düşündüklerinizi yapacağınıza ve alacağınıza inandırmaya başladıkça yaşamınızın görüntülerinin değişeceğini göreceksiniz. Örneğin; Daha çok nimet istiyorsanız tüm size verilen nimetlere memnuniyetle şükredip israf’tan kaçının. Para istiyorsanız var olan paranızın size yetmediği konusunda yakınmak yerine daha fazla para beni bulsun deyin. Ve çevrenizde maddi manevi olarak sıkışık olan insanlara da yardım edin.

Bolluğu Hayatınıza Çekin
“Ne kadar çok verirseniz o kadar çok alırsınız.” (alma- verme yasası) Sizi yaşamak istediklerinize, hayallerinize götürecek en kısayol şimdi şu An’da yaşamak, mutlu, huzurlu olduğunuzu hissetmek ve şükretmektir.

Evren sürekli bizimle bir alışveriş halinde yani akış içindedir. Kendinizi akışa bıraktığınızda  hayatınızın her alanında bolluk içerisinde yüzmeye başladığınızı görüyor olacaksınız. İsteklerinizin size nasıl geleceği konusunu ve detayları evren’e  İlahi Yaradana, İlahi Akıl’a bırakın. Bırakın Ol’sun.

Her gün yapabileceğiniz kısa bir olumlama: Gücüm yetmiyor sözü yerine, Buna benim gücüm yeter. Beğendiğiniz bir şeyi satın alabilirmiyim yerine, istediğim her şeyi satın alabilirim. Ben o güce sahibim.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle…

Not: Bazı konularda tıkanıklık geçmişten gelen karmalardan kaynaklanabilir. Bu nedenden bir konuya odaklandığınızda sizi bulmadığını düşünüyorsanız eğer o zaman geçmişi şifalandırmak en mantıklı yöntemdir. Yüce Allah’ın izniyle; Başmelek Mikail ve Başmelek Raziel’le gece uykuya yatarken o güzel yüreğinize odaklanıp samimiyetle yardım istediğiniz takdirde uykunuzda geçmişi şifalandırmalarını niyet edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.