Çekim Yasası (Evren Yasaları)

0 15.881

Çekim Yasasının Kuvvetini Bilseydiniz Duygu, Düşünce ve Sözlerinize Çok Dikkat Ederdiniz!

Kütleler birbirlerini çekerler. Her bir maddeye birim kütle başına çekim kuvveti uygulanır. Böylelikle dünya üzerinde durabiliriz. Çünkü bizi kendine çeker. Bizde aynı şekilde çevremizdeki herşeyi kendimize bir şekilde çekeriz.

Kendinizi mıknatıs gibi düşünebilirsiniz. Bazen devasa bir çekim alanımız bazende çok küçük bir alanı etkileyen elektrik alanımız olur. O andaki duygu ve düşüncelerimiz enerji alanımızın çevrelediği bölgeyi değiştirir. Bize gelen her tür hediye, para ve insan bu çekim alanı etkisine girerek bizi bulmaktadır.

Peki bu mıknatıs nası çalışır? Farkında olsakta olmasakta bilinç altımızda bir makine gibi titreşen isteklerimiz ve arzularımız vardır. Bu şekilde çevremizdeki bir çok olay meydana gelmesini sağlar. Çok şen şakrak ve komik bir mizacımız olduğunda çevremizinde bir şekilde bu tarz insanlarla dolduğunu görmeye başlarız. Sonra psikolojimiz değişip moralimiz yerle bir olduğunda etrafımızın morali bozuk insanlarla dolmaya başladığını gözlemleyebiliriz.

İnsanlarda farklı frekanslarda dalga boyları vardır. Bu nedenden her zaman kişileri istediğiniz gibi etkileyemezseniz. Çekiminize giren tüm kişiler sizinle aşağı yukarı aynı frekansta olup bir şekilde etkileşime girer. O yüzden isteklerinizi, duygularınızı zaman zaman değiştirerek farklı enerjilere yönlenirseniz hayatınızda değişik değişik olaylar yaşayabilirsiniz. Bu şekilde de hayatınıza heyecanlar sokabilirsiniz.

Mümkün olduğunca hayatınızda olumlu kalırsanız yaşanan dramaların sadece dizilerde kaldığını görüyor olursunuz. 

Ali Umut Uyanık 

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle.

Evren Yasalarını Görmek için Tıklayın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.