Para Çekme

0 80.192

Para Çekme-k için Geçmişi Serbest Bırak;

Farkında olmadan ettiğiniz yeminleri bırakmanızda önemlidir. Başlıkta para çekme için bazı şeyleri serbest bırakılmasından söz etmiştik. Bu yeminleri bırakmak için sakin bir köşeye çekilin ve yüksek sesle veya içinizden şunları söyleyin, derin bir nefes alın;

Sevgili Allah’ım, Yüksek Benliğim,  Başmelek Mikail ve Başmelek Raziel (bu meleğin ismi “Allah’ın sırları” anlamını taşır.) Bu yaşamımda veya herhangi bir yaşamlarımda bu boyutta veya başka bir boyutta  etmiş olabileceğim kendime zarar veren tüm fakirlik, yalnızlık, sessizlik, kendini inkar etme, kendini tahrip etme, bekaret ve buna benzer her türlü söz, yemin ve anlaşmayı geri alıyorum. Şimdi ve daima tüm zamanlara doğru iptal et.” Ve öyle de oldu.” Teşekkürler.

(Mümkünse bu sözleri uykuya dalmadan önce  dua eder gibi yapmanız. Bu cümleyi içinizden söylemek yeterli olmayabiliyor. Onun için sesli yaparsanız Sözün gücünü kullanmanız gereklidir.)

Para ile Konuşmak; Sıradaki alıştırma bolluk akışınızı engelleyebilecek parayla ilgili kalıplarınızı ortaya çıkaracaktır. Bu alıştırma yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bu süreyi karlı bir yatırım gibi düşünebilirsiniz. Bu alıştırma tıpkı spor salonlarındaki egzersiz gibi-düzenli olarak tekrar edebilirsiniz.

Para Çekme için Adımlar 

 • Elinize bir kağıt para alın. Üzerindeki değerinin ne olduğu farketmez.
 • Derin bir nefes alın ve kendinizi merkezleyin.
 • Elinizdeki kağıt paraya odaklanarak tüm fiziksel nesneler gibi enerjiden olduğuna odaklanın.
 • Mantıksız gelse bile lütfen şunu yapmaya çalışın; Paraya içinizden veya yüksek sesle sanki onunla konuşuyormuş gibi şu soruyu sorun; Para, seninle ilgili gerçekten ne hissediyorum?
 • Cevap size düşünce, duygu veya vizyon olarak ulaşabilir.İlk aklınıza gelene dikkat edin. Dilerseniz bunu yazabilirsiniz.
 • Sonra şu soruyu sorun; Para sana nasıl davranıyorum? Cevaba dikkat edin, sizi şaşırtabilir.
 • Şu soruyla devam edin; Para seni nasıl çoğaltabilirim? Cevaba yine dikkat edin.
 • Son olarak şunu sorun; Bana söylemek istediğin başka bir şey varmı?  Cevaplara dikkat edin ve isterseniz onları not alın. Ayrıca diğer düşüncelerinizi ve duygularınızı da yazabilirsiniz.
 • Nasıl? Parayla ilgili sınırlayıcı kalıplarla karşılaştınız mı? Şaşırdınız mı?
 • Genelde insanlar paraya saygı duymuyorlar, onu kazanmak için kendilerinin ve yakınlarının harcadığı çabanın karşılığını temsil ettiğini görmüyorlar.
 • Paradan korkuyorlar, çünkü ürkütücü buluyorlar. Para kazanmanın ve kullanmanın “kurallarını” anlamıyorlar.
 • Dışlanmış hissediyorlar, çünkü hep başkalarına gidiyor.
 • Paraya kızgınlar, çünkü hep onlardan kaçıyor. Ayrıca para kazanmayı zorlaştıran sisteme de kızgınlar.
 • Sürekli paranın peşinden koştukları halde, hep ellerinden kaçıyor.

Bu yaklaşımların enerjisi parayı iter. Bolluk, olumlu, sevgi dolu ve davet edici duygularla çekilir. Her şey için bu geçerlidir. Sevgide bolluk, Zamanda bolluk, Güvende bolluk, fikirlerde bolluk gibi çoğaltabiliriz. Para saygı enerjisi ile de çekilir. Elinizdeki paraya saygı gösterin ve cüzdanınıza düzgün bir şekilde yerleştirin. Tıkıştırılmış paralar maddi durumunuzu umursamadığınızı işaret ederler. Şükretmek  çok güçlü manyetik güç yaratır. Bolluk sırlarından biri de tüm faturalarınızı ödeyecek paranız olduğu için şükredin. Faturaları elinize aldığınızda burukluk duygusu yerine şükran duygularınızı koyun.

Eksikliklerin ve Sınırlamaların Üstesinden gelme; Bolluk içinde olduğunuzu ne kadar çok olumlarsanız ve teşekkür ederseniz o kadar çok beklenmedik kazançlar alırsınız. Bolluk için şu olumlamayı yapabilirsiniz.”Tanrım, tüm ihtiyaçlarımı kolaylıkla ve rahatlıkla karşıladığın için sana şükrediyorum. Teşekkür ederim.” Bolluğu bloke eden inanışlardan biride sınırdır. Oysa Kaynak sınırsızdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.