Bolluk Meleklerinden Yardım -2-

0 31.939

Bolluk Bana Gelsin…

Bolluğu hayatımıza çekmedeki en büyük problemlerimizden biri olan blokajlarımızdan biraz daha söz etmek istiyoruz. Blokajlarımız hem geçmişimizle ilgili hem de şimdi şu anda yaşadıklarımızla ilgili olabilir. Bu nedenden bolluk ve blokaj problemlerini çözmemiz gerekir.

Geçmişinizi Şifalandırın

Geçmişimizde yaşadığımız bazı olaylar (bilinçaltı, travmalar yada atalarımızdan bize kalan) peşimizi bırakmayabilir. (yaşamak istemediğimiz ama tekrar tekrar yaşadığımız olaylar gibi) Mistik olarak bu anıya bağlı kalmış olmamız sevgi, para veya iş konusunda bize engeller yaratabilir. Böyle bir şey yaşıyorsanız Geçmiş şifasını Başmelek Raziel ile şifalandırma çalışması yaparsanız huzur bulmamızda size yardımcı olacaktır.

Şifalanma
Geçmişi Serbest Bırakma; Farkında olmadan ettiğiniz yeminleri bırakmanızda önemlidir. Bu yeminleri bırakmak için sakin bir köşeye çekilin ve yüksek sesle yada içinizden şunları söyleyin, derin bir nefes alın. (burundan al, ağızdan ver)
Yüce Allah’ım izninle; Sevgili  Başmelek Mikail ve Sevgili Başmelek Raziel ( “Allah’ın sırları anlamına gelir.) Bu yaşamımda veya herhangi bir yaşamlarımda ezelden, ebediyete, şu an ki zaman diliminde ve tüm zaman dilimlerinde bu boyutta ve her boyutta benim yarattığım veya atalarımdan bana aktarılan şu anda; varlığımda bulunan tüm karmalardan, karmalarımdan  büyü, sihir, korkulardan, endişe, nazar, beddualardan, borçlardan, varlığımdaki tüm negatif enerji ve blokajlardan, bedenimi, eterik bedenimi, ruhumu ve kendime zarar veren tüm fakirlik, yalnızlık, sessizlik, kendini inkar etme, kendini tahrip etme, bekaret ve buna benzer her türlü söz, yemin ve anlaşmayı geri alıyorum. Şimdi ve sonsuza kadar tüm zamanlara doğru iptal et, iptal et, iptal et. Şimdi özgürüm. Varlığımın tüm karması silindi. Ve öyle de oldu. Teşekkürler.
(Mümkünse bu sözleri gece yatarken uykuya dalmadan önce de Başmelek İsrafil’le ile birlikte tekrar dua eder gibi niyetlenerek uykuya geçmeniz. Şifa olması niyetimizle. Not: Gündüz sesli olarak yaparsanız Sözün gücünü kullanmış olursunuz ki bu da çok etkili olur.)

Şimdiki Zamanı Şifalandırın 

Egomuz ve endişelerimiz. Bazen öyle kuvvetlidirler ki bu duygular kontrol edilemezler. Hayatımızda inandığımız şeyleri bile yok edebilirler. Egomuzdan arınmak için Sevgili Başmelek Mikail lütfen; egomu benden  uzak tutmanı, bana güç ve cesaretini ödünç vermene niyet ediyorum.Teşekkürler. Deyin. Bu noktada zihninizi berraklaştırıp sevgili başmelek Mikail’i çağırdığınızda nasıl rahatladığınızı görüyor olacaksınız.

Tüm olumlu isteklerinizi, niyetlerinizi evrene sevgiyle bırakın. Bolluk Melekleriniz görevlerini yaparak istediğiniz hediyeleri ve bereketi size getiriyor olacaklar. Yaşamınızın her alanında bolluk sizin kalbinizin derinlerinden isteyeceğiniz dualara bakıyor. Şükür etmenin size iyi geleceğini bilin.

Ve Öylede Oldu. Şükürler Olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Bolluk Meleklerinden Yardım -1-

Bolluk Meleklerinden Yardım -3-

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.