Bolluk Meleklerinden Yardım -3-

0 26.463

Bolluğu Hayatıma Nasıl Çekerim? 

Dualarımızı melekler çok farklı şekilde gerçekleştirebilirler. Gelen mesajları okumakta bu noktada çok önemlidir. Çevremizde bulunan insanlar hayatımızda görevli insanlardır. Bazıları bize hayatı zorlaştırır bazıları ise hayatımızı kolaylaştırırlar. Bolluk çok farklı şekillerde karşımıza çıkabilir.

Gelgitleri düşünelim şimdi. Bazen sular çekilir bazense sular taşar. İşte yaşamımızda öyledir. Bir anda elimizde avucumuzda hiç bir şey yokken bir baktığımızda bolluk içerisinde oluruz. Hayatımıza zenginlik gani gani akmaya başlar. Çoğumuz bu değişken hayatı yaşarız. Önemli olan sular çekilmesine izin vermemektir. Elinizde gelen her tür güzelliği muhakkak hakkettiğinizi düşünün.

Hayatınızda önemi yeri olan insanların sevgi, arkadaşlık, para, huzur vs. gibi konularda ne dediklerini düşünün. Bilinçaltınıza kodlama yapmış olabilirler. Gözlerinizi kapatıp size ne dediklerini düşünün. Çünkü şu anda yaşadığınız durumun temelleri onlar sayesinde atılmış olabilir.

Bolluğu Hayatınıza Çekme Örneği: 

Para aslanın ağzında demişlerse paranın çok zor kazanıldığı düşüncesi size yerleşmiş olabilir. Buda şu andaki yaşadığınız hayatın temellini oluşturmuştur. O nedenden size söylenen sözleri şöyle bir tartmanız bolluğa doğru hızlıca gitmenizi sağlayacaktır.

Çevrenizden asla istemeye korkmayın. Eğer ki biri size hediye verirse onu sevgiyle kabul edin. Nasıl hayatımız alışveriş döngüsü içerisindeyse bolluğun gelişi de aynı döngü içerisindedir. Verileni engelleyerek akışı bozmayın. Bereketi kucaklayın.

“HAYAT SİZE İSTEDİĞİNİZ KADAR VERECEKTİR.”

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle…

Bolluk Melekleri Hakkındaki Diğer Yazılarımız

Bolluk Meleklerinden Yardım -1-

Bolluk Meleklerinden Yardım -2-

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.