Cüzdanınıza Ho’oponopono ile Para Bilişi Yükleme

0 52.712

Para hayatınızda bir türlü istediğiniz gibi gelmiyorsa ya da para sizde kalamıyorsa bu alanı dönüştürmek için ho’oponopono’nun yöntemlerinden biri olan ho’oponopono bilişini nesneye uygulamayı bu yazımızda cüzdanınıza nasıl yapacağınızı paylaşacağım.

Paraya Bolluk Nasıl Yüklenir?

Cüzdanınızı Elinize Alın. Cüzdanınızı içinde olan her şeyle herhangi bir şeyi içinden çıkarmadan; her iki elinizin arasına alın ve kalp çakranızın hizasına getirip, önce cüzdanı ve içindekileri arındırın. Ellerinizin arasındayken; “özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum” cümlelerinin her birini minimum yedi kere tekrarlayın. Bu işlem cüzdanınızda ve içindekilerde farkında olmadığınız düşük titreşimli enerjileri arındıracaktır.

Kalp Çakra hizanızda kalacak şekilde;

“Sevgili cüzdanım sürekli olarak için her türlü para ve paraya eş değer helal, çok ve bana ait para ile dolup; bu paraları paylaştığım halde bende artarak varlığına devam ederek yaşamımda bundan sonra bolluk, zenginlik benimle olacak şekilde paraya sahip olmamı ve güvenle parayı taşımamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım sıfırlanıncaya kadar lütfen an be an özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ediyorum, seni seviyorum cümlelerinin frekansını benim ho’oponopono arınma frekansımla birleştirip arınmayı sağla”

niyetiniz ile cüzdanınıza arınma bilişini yüklemiş olursunuz.

Bundan sonra da günlük olarak bilinçli şekilde sizde “özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum ya da aloha veya indigo” cümlelerini söyleyerek para ile ilgili sahip olduğunuz anıları arındırın. Ya da cüzdanınıza dokunduğunuz an hemen “özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum ya da aloha veya indigo” cümlelerinde ya da kelimelerinden herhangi birini tekrarlayıp kendi sorumluluğunuzu almış olursunuz.

Ho’oponopono Kartı Nedir? & Tüm  Ho’oponopono Kartları Hakkındaki Sayfamız için Tıklayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.