Başmelek Chamuel ile Şifalanma

0 6.034

Başmelek Chamuel ile Şifalanma için aşağıdaki niyeti kalbinizin derinliklerinden geçirerek okuyabilirsiniz. Elinizi kalbinize koyun niyetimizi okurken zihninizde aşağıdaki anlatımları vizyonlayın.

Yüce Allah’ım izninle, Sevgili Başmelek Chamuel, Lütfen şimdi “O” muhteşem açık yeşil rengi ışığınla kalbimdeki “sevgi alevini” büyütmene, kendime ve çevreme bilerek veya bilmeyerek zarar verdiğim tüm canlara merhametli, bağışlayıcı olmama ve olmalarına, değişimi hissettiğim şu süreçte yaşam alanlarımı düzene koyarken bana tam ve eksiksiz destek vermeni, kalbimin kişisel olarak ve sevgiyle kozmik düzeyde sonsuza kadar açılmasına niyet ediyorum.

Başmelek Chamuel
Adı: Allah’ı arayan, bulan  anlamına gelir. Rengi: Açık yeşil olarak algılanır.İçimizdeki sevgi, anlayış, tolerans ve hoşgörü ışığını büyüterek kalbimizi açmamıza yardım eden sevgi meleğidir. Kişilere inatçılık, dalgınlık, tolerans, sağduyu gibi konularda yardımcı olur.

Ve öyle de oldu. Şükürler olsun. Teşekkürler

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.