Başmelek Jophiel ile Şifalanma

0 7.664

Başmelek Jophiel ile Şifalanma için aşağıdaki niyeti kalbinizin derinliklerinden geçirerek okuyabilirsiniz. Elinizi kalbinize koyun niyetinizi okurken zihninizde aşağıdaki anlatımları vizyonlayın.

Yüce Allah’ım izninle; Başmelek Jophiel lütfen; altın rengi enerjini bilgelik ve aydınlanma ışığını aurama akıtmana, yüksek benliğimle bağlantı kurmama, inancıma, amacıma bağlı kalmama, anlayış, sağlık, bolluk, ilham almama ve akışta kalarak herkesin en yüce iyiliği gözeterek tüm güzelliklere  en yüksek düzeyde ışık tutmama, öğrenmeme ve öğretmeme yardımcı olmana niyet ediyorum.

Ve öyle de oldu.  Şükürler olsun. Teşekkürler.

Başmelek jophiel
Adı: Allah’ın güzelliği anlamına gelir. Rengi: Canlı koyu Pembe olarak algılanır. Bilgelik, aydınlanma ve güzellik meleğidir. Hayatımıza dair yaşamımızda bizim için güzel olan istediğimiz ne varsa bunların hepsini çevremize, düşüncelerimize, yüreğimize, işimize, evimize, eylem-plan-niyetlerimize bulunduğumuz ortamlara, muhabbetlerimize ve hatta tüm bedenimize istediğimiz anda “O” muhteşem koyu pembe enerjisi ile güzellik, huzur, mutluluk getiren Başmelek Jophiel aynı zamanda Feng Shui ustasıdır.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.