TÜRKİYE CUMHURİYETİ İÇİN ŞİFA ÇALIŞMASI!

0 118

Herkese Selamlar,

29 EKİM Cumhuriyet Bayramımıza az kala bu güzel çalışmayı sizlerle paylaşmak istedik. Hepimize Şifa Ol’sun.

Bu zamana kadar Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde   yaşamış hiç bir insanla çatışmadan hep birlikte güzel günler için çalışma yapalım.

Sadece bu şifa alanında Saf sevgiye ve Saf AŞK’a iznim var.

Türkiye Cumhuriyeti devletinde yaşayan her insanla uyum içinde olamadığım anların şifalanması için varoluşuma sevgi şifasını yönlendiriyorum. İlahi izinli olduğum kadarıyla Türkiye Cumhuriyeti Devlet’ine ait olan her şeyin alanına sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti’nden dünyaya yayılması ilahi olarak uygun olan gerçek birlik, beraberlik, sağlık, bolluk, bereket, adalet mutluluk ve barış programlarının yayılımını engelleyen ilahi olarak arındırmam gereken her şeyi arındırması ve dengelemesi için sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti’nin gerçek değerini ve önemini fark etmemi engelleyen gerçek olmayan her şeyin alanımdan arınması için varoluşuma sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti’ne ve dünya üzerinde izinli olduğum tüm yerlere ilahi korunma için sevgi boyutu görevlilerini Yaratıcı’nın izni ile davet ediyorum.

Türkiye Cumhuriyeti’nin sahip olduğu her değerin hak ettiği gerçekliğe ulaşmasını engelleyen ilahi izinli olduğum her şeyi sevgi gerçekliği ile arındırması için ilahi izinli olduğum varoluş planındaki her alana sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında yaşamış Hak Dostlarının sevgi bilgeliğinin benim de yaşam gerçekliğim olmasını talep ediyorum.

Yönlendirdiğim tüm şifanın sadece ilahi gerçek sevgi ve AŞK’a hizmet etmesine iznim var. Bunun dışında bir alanda kullanımına iznim yok. 

Sevgili Yaseminin yazdığı  bu güzel şifa yazısını yine yazdığı güzel bir Ho’ponopono ile arındırıp, şifalandıralım.

Türkiye Cumhuriyeti topraklarında kayıtlı programları yeni enerjiye uyumlayarak bu bilgeliğin üzerine bilgelik donatarak ülkemin gelişimine pozitif katkı sağlamamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz sevgi ve saygılarımızla.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.