Bugün Mavi Dolunay İçin kısa bir arınma talebi;

0 168

Selamlar,

Bugün bildiğiniz gibi saat 15:03’de Astrolog arkadaşlarımızın demesine göre Kova Burcunda “Mavi Dolunay”‘ın enerjisi ile tanışacağız. Her zamanki gibi bu Dolunayda’da artık bize hizmet etmeyen, bizi yoran, bizi üzen, bizi kısıtlayan, bizi tutan blokajlardan artık bende özgürleşmek istiyorum ve huzur arıyorum diyorsanız; Tüm bunlardan arınıp, temizlenip,  7 ( yedi ceddimizden) bize kadar gelen karmamızın  şifalanmasına niyet edip enerjinizi yükseltebilirsiniz. Tabi ki Yüce Allah’ımın yüksek İzinleriyle tamamen kalben ve samimiyetle Yüce Allah’ımızdan bu konuları  talep etmeniz.

Yüce Allah’ım senin izninle; Sevgili Başmeleklerimin yardımları ile; Sevgili Başmelek Mikail lütfen şu andan itibaren tüm endişe, korku ve kaygılarımı, Sevgili Başmelek Haniel lütfen bu muhteşem Dolunay’ın enerjisini en iyi en güzel şekilde sevgi, saygı, merhamet, şefkatle kulanabilmem ve de Yaratıcımın yarattığı tüm güzel varlıkların da bu muhteşem şahane mucizevi enerjileri sadece pozitif ve Aydınlık yolda kullanabilmemiz için yardımcı olmanı, Sevgili Başmelek Raziel lütfen; varoluştan bu yana  tüm zamanlara doğru karmalarımızın dengelenip şifalanması için, Sevgili Başmelek Ariel Lütfen Doğa Anamızla bağlantı kurmayı, doğamızda bulunan Yaratıcımın yarattığı tüm varlıklara saygı ve sevgimizle kucaklamayı ayrıca Dünyevi taleplerimizin hayrlı olanların gerçekleşmesi ve yaşamımızdan Zevk alıp huşu içerisinde ihtiyacı olan herkese Yine Yüce Rabbimin izinleriyle koşulsuz  sevgimizi başta bulunduğum mekanlar, güzel Ülkem ve Dünyam için tüm eski kalıplardan ve yüklerden kurtulmak için yardım etmenizi talep ediyorum. Şimdi ve her zaman… 

(Not: İstemediğiniz ne varsa yaşamınızdan çıkarmak için kağıda Dolunay  ya da o saat diliminde müsait değilseniz Dolunay saatine niyet ederek yazdığınız taleplerinizi  yakıp atabilir veya akan bir suya atabilirsiniz yada O güzel kalbinize sorup verilen cevaba göre talebinizi yerine getirebilirsiniz. Benim ve bütünümüzün en yüksek hayrına Şifa olması niyetimizle. Ve Öylede Oldu. Sonsuz Şükürler Olsun. Yüce Allah’ıma)

Gece uykuya yatarken de niyet edebilirsiniz.

 

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.