Kundalini Reiki 1 Uyumlaması

0 2.307

UYUMLAMA ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Kundalini Reiki 1. seviye uyumlamasında çakralardaki bütün düğümler/blokajlar dengeli hale getirilir. (kök çakra hariç)

Ana enerji kanalı, tepe çakradan kök çakraya kadar temizlenir ve Kundalini Reiki 2. seviye uyumlaması sırasında gerçekleşecek olan Kundalini Uyanışı’na hazırlanır.

Kalp çakrası genişler ve ellerden Taç çakraya kadar uzanan enerji kanallarındaki tıkanıklıklar açılarak Reiki enerjisinin akışı mümkün hale gelir.

Bu uyumlama, seviye olarak Usui Reiki 3 ya da master uyulmamasına denktir.

1. Birkaç Basit Adımda Birine Şifa Vermek:

  • Ellerinizi alıcının omuzlarına yerleştirin.
  • Zihninizi temizleyin ve enerji akışını başlatmak için aklınızdan “Reiki” diye geçirin. Bırakın enerji aksın. Enerjinin akması için ona konsantre olmanız gerekmez, o kendisi akacaktır… Siz yalnızca rahatlayın ve enerjinin keyfini çıkarın.
  • 3-5 dakika geçtikten sonra, enerjinin durduğunu ya da biraz yorulduğunuzu, tükendiğinizi hissedebilirsiniz.

Bu şifa verme sürecinin tamamlandığı anlamına gelir. Ancak şifa enerjisi, seanstan en çok bir saat sonrasına kadar, alıcıda çalışmaya devam edecektir.

Rahatsızlığı ne kadar ciddi ya da önemsiz olursa olsun, alıcı daima kendisine gereken miktarda şifayı alacaktır.

Enerjinin daima kendisine ihtiyaç duyulan yere gider. Bu sürecin nasıl işlediğini hatırlamanızı kolaylaştıracak olan şu benzetmeyi unutmayın:

Bir kova suyu (burada su, enerjiyi temsil ediyor) çukurlarla dolu bir yola dökerseniz ne olur? Su çukurları birer birer doldurur. Sizin tek tek bütün çukurları suyla doldurmanız gerekmez. Su, kendiliğinden gidip bütün çukurlara dolacaktır.

İşte enerji de böyle çalışır. Siz bırakın enerji aksın, o kendisine ihtiyaç duyulan yerleri kendisi bulacaktır.

2. Uzaktan Şifa Verme & Kendi Kendine Şifa Verme:

  • Avuç içlerinize bakarak alıcıyı ya da alıcının adını (veya adlarını) gözünüzün önünde canlandırın (isterseniz, alıcının adını bir kâğıda yazıp elinize alabilirsiniz) ve avuçlarınızı birleştirin.
  • Zihninizi temizleyin ve içinizden “Reiki” diye düşünerek enerji akışını başlatın. Bırakın enerji aksın. Enerjinin aktığına konsantre olmanız gerekmez. O kendi bildiği gibi hareket edecektir… Siz yalnızca gevşeyin ve enerjinin keyfini çıkarın.
  • 3-5 dakika geçtikten sonra (bu süre kişiden kişiye değişebilir) enerjinin durduğunu hissedeceksiniz. Yorulduğunuzu ya da tükendiğinizi de hissedebilirsiniz. Bunlar sizin işinizin bittiğini gösterir.

Ancak şifa enerjisi alıcıda çalışmaya devam edecektir.

Kendi kendinize şifa vermek için de aynı yöntemi kullanabilirsiniz. Her gün kendinize şifa çalışmanız çok iyi olur.1

3. Bir Evi/Odayı Temizlemek:

Bir odayı /evi negatif enerjilerden temizlemek çok basittir. Uzaktan şifa yöntemini uygulayacaksınız, ancak birinin adını düşünmek yerine belli bir oda ya da evi düşüneceksiniz. Örneğin, “Ayşe’nin odası / evi” vb. ve enerji akışını başlatacaksınız. Genellikle 3-5 dakika sürer.

En az 14 günde bir, ya da ihtiyaç olduğunu düşündüğünüzde, evinizi negatif enerjilerden temizlemelisiniz.

Şunu unutmayın, kişi, nesne ya da durumu avuç içlerinizde ne kadar iyi imgeleyebildiğinizin önemi yoktur; enerjinin doğru yere akması için asıl önemli ve yeterli olan, sorunu

şifalandırmaya niyet etmiş olmanızdır.

4. Karmik Bağı Şifalandırmak:

Kendimize yakın bulunduğumuz kişilerle aramızda daima bir karmik ilişkimiz, bağımız vardır.

Bu bağların bazen fiziksel bedenimizin çeşitli bölümlerinde ve enerjimiz üzerinde negatif etkileri olabilir, bizi aşağı çekebilirler. Başka bir deyişle, yaşam amacımızdan ve zevk aldığımız pek çok şeyden uzaklaşmamıza neden olacak biçimde, olumsuz etkileyebilirler.

Genellikle, karmik bağın şifalandırılması sonrasında kişiler arasındaki ilişkilerde düzelme görülür. Bu tip bir iyileştirmeyi yakın bulduğunuz, sevdiğiniz kişilerle ve geçmişte sevmiş olduklarınızla ilişkilerinize uygulayın. Bunun için, uzaktan şifa gönderme tekniğini kullanmalısınız.

Örneğin: annenizle ilişkinizi iyileştirmek istiyorsanız, parmaklarınızla avcunuzun içine, “annemle ilişkim” yazmalısınız. Avuç içlerinizi bir araya getirin ve enerji akışını başlatın.

Başka birinin ilişkisine şifa yolluyorsanız, “…..’ın annesiyle olan ilişkisi” yazmalı ve enerji akışını başlatırsınız. Bu yöntem, yakındaki ve uzaktaki durumların her ikisi için de kullanılabilir.

Bu prosedür genellikle 3-5 dakika sürer. Ancak şaşırmayın, daha uzun sürdüğü de olabilir.

5. Durum/Nitelik Şifalandırmak:

Bir durumun ya da kişiye özgü bir niteliğin/karakter özelliğinin iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Örneğin, kıskançlık, sinirlilik, endişe, diş ağrısı, üzüntü, öfke, iletişim geliştirme, şarkı söylerken sesinizi güzelleştirme gibi konuları şifalandırmayı deneyin. Kendinizle ilgiliyse, örneğin “öfkem” ya da “iletişimim”, ya da başka biri içinse, “Orhan’ın diş ağrısı” yazın ya da düşünün.

Şunu unutmayın, şifa prosedürüne başladığınızda daima “doğru olanı” yaptığınızı hissetmelisiniz.

Gerçekten de, karışılmaması gereken bazı şeyler vardır. Ancak neyin şifalandırılması, neyin kendi haline bırakılması gerektiğini ayırt edebilecek duruma geleceksiniz.

Şifayı hayvanlara ve bitkilere de uygulayabilirsiniz.

Kundalini Reiki 1 Uyumlaması Nasıl Olur? 

Uyumlanan Kişi Ne Demeli:  “Ali Umut Uyanık ‘a beni Kundalini Reiki 1’ e uyumlamasına izin veriyorum” — niyetini yapıp, en rahat olacağınız şekilde uzanabilirsiniz.

Uyumlayan Kişi Ne Demeli: (Yüksek Benliğinize), “uyumlamak istediğiniz kişi ya da kişilerin ismi’nin Kundalini Reiki 1-2- 3 uyumlanmasını istiyorum.” Rehberlerinizin ve Üstat Kuthumi’nin de uyumlama sürecine yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz

***Kundalini Reiki Hakkında Detaylı Bilgi ↵

***Kundalini Reiki Sıkça Sorulan Sorular ↵

***Kundalinin Reiki Uyumlaması Nasıl Alınır? ↵

***Kundalini Reiki 1-2-3’ü Başkalarına Aktarma Yöntemi ↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.