Kundalini Reiki

2 4.955

UYUMLAMA ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Reiki Nedir?

Reiki genel anlamıyla “Evrensel Yaşam Enerjisi” manasına gelir. Reiki uyumlaması esnasında farklı çakraların enerjileri iyice kuvetlendirerek daha akıcı şekilde kullanılmaladır için aktive edilir. Çakralar dengelendikten ve güçlendikten sonra niyet enerjisiyle başkalarınınında aktive olmasını sağlayabilirisiniz. Reikiyi hayvanlar, bitkileri su ve her tür element üzerinden kullanabilirsiniz. Reikiyi Kişisel gelişim sürecinizin iyileşmesi ve huzurlu bir yaşama adım atmak için kullanabilirsiniz.

Kundalini Nedir?

Kök çakrada bulunan sarmal bir enerjidir. Kundalini enerjisine bir giriş görevi görür. Kundalini enerjisi ayrıca “Kundalini Ateşi” olarak adlandırılır. Kundalini enerjisi ana enerji kanallarından (ÇAKRALARDAN) Taç çakraya doğru akar. Bu enerji akışı sayesinde tüm çakralar dengelenirler. Bir çok dengesizlik kundalini enerji akışı ile düzeltilebilir. 

Kundalini Reiki Nedir?

Kundalini ile vücudun belli şifa kanalları ve çakraları açılarak, evrensel enerjinin bir bölümü olan yerküre enerjisinin vücuda girişi kolaylaştırılır.

Kök çakrası, yani kuyruksokumu yakınında bulunan enerji merkezi, Kundalini enerjisinin vücuda giriş yeridir.

Kundalini enerjisine ‘Kundalini Ateşi’ de denir. Bu enerji, kök çakradan girer, bütün vücudun ana enerji kanallarını, çakralarını dolaşır ve taç çakradan çıkar.

Bu enerji kanalı, kök çakradan başlayıp başın tepesindeki taç çakrada son bulur. Kundalini’nin açılması demek, belli bir süre sonunda, çakraların ve enerji kanallarının tam olarak temizlenmesi demektir.

Reiki yapmadan önce eğer istenirse topraklama gerçekleştirebilir. Topraklama↵ negatif enerjiyi vücuttan atmaya yarayan bir yöntemdir. Böylelikle huzurlu daha rahat bir hale gelinebilir. 

Kundalini Reiki Tarihçesi

Kundalini Reiki’yi dünyevi boyuta getiren, Ole Gabrielsen’dir.

Mr. Gabrielsen bir Meditasyon Üstadı olup çalışmaları bütün dünyada pek çok kişiye esin kaynağı olmuştur.

Kundalini Reiki, Mr. Gabrielsen’in Yükselmiş Üstatlardan Kuthumi ile uzun saatler sürmüş spritüel çalışmalarının ürünüdür. Üstat Kuthumi, İkinci Işık temsilcilerinden olup Koot Hoomi ya da K.H. olarak da bilinir. Taç Çakrayla ve Sevgi, Bilgelik ve Anlayış Tapınağıyla bağlantılıdır.

Üstat Kuthumi, içinde bulunduğumuz bu değişim zamanında dünyevi bilgiyi arayanların ve bu bilgi birikimini bütünün yararına kullanacak olanların yardımına gelir. Bu Üstat, enerjilerini, fiziksel beden ile zihni şifalandırmak ve entelektüel kibir eğilimini aşmakta kullanır.

Belirttiği amacı olan, Evrensel Bilincin, Barış, Işık ve Sevginin yayılmasına öncülük edecek Kundalini Aktivasyonu, geleceğe yönelik bir vaat olmayıp şu anda gerçekleşmesi mümkündür. Kundalini Reiki büyük bir lütuftur ve Mr. Gabrielsen ile Üstat Kuthumi’ye bu olağanüstü armağan için teşekkür borçluyuz.

Kundalini Reiki Uyumlamaları

Kundalini Reiki 1↵

İlk uyumlama Reiki enerjisinin kanalize edilmesine izin verilmesiyle şifa kanallarını açar. Aynı zamanda Kundalini Reiki 2’de uyanan Kundalini enerjine hazır hale gelirsiniz. Taç, Kalp ve el çakraları güçlenerek dengeli hale gelirler. Tam bir şifa tedavisi gerçekleştirmeniz ve uzaktan uzaktan şifa almanız öğretilir. 

Kundalini Reiki 1 ile Neler Yapılabilir?

 • Şifa verme
 • Uzaktan şifa
 • Bir odayı temizleme
 • Karmik Bağı şifalandırma
 • Durum/nitelik şifalandırma

Kundalini Reiki 2↵

Reiki kanalları güçlendirilir. “Kundalini Ateşi” vurgulayan ana enerji kanalının yani Kundalini uyanışı gerçekleşir. Kundalini enerjisi Kundalini’ye hazırlanmak için hazırlanan minimum Solar Plexus çakrasına kadar ulaşır. Ayrıca size özel bir meditasyon öğretilir. Bu meditasyonu yaptığınızda, Kundalini ateşinde / enerjisinde alevin gücünü kısa bir süre için arttırırsınız. Bu şekilde, tüm çakralar / enerji sistemleri aydınlanır ve bir temizlik yapılır.

Kundalini 2 ile;

 • Şifa verme
 • Kundalini Reiki Meditasyonu

Kundalini Reiki 3 (Kundalini Reiki Master)↵

Önceki uyumlar güçlendirilmiş ve Boğaz, Solar Pleksus, Sakral ve Kök Çakralar açılmıştır. Kundalini enerjisi güçlendirilir ve Taç çakrasından yukarıya ve dışarıya çıkar – Kundalini’nin tam olarak yükselmesi gerçekleşir. Booster Ekstra dahil uyumlar: 1 – Denge, 2 – Elmas Reiki, 3 – Kristalin Reiki, 4 – DNA Reiki, 5 – Doğum travması Reiki, 6 – Lokasyon Reiki, 7 – Geçmiş Yaşam Reiki. Ayrıca Kundalini Reiki 1-2-3’ü geçmeniz öğretilir.

Kundalini 3 ile;

 • Pırlanta Reiki
 • Kristal Reiki
 • DNA Reiki
 • Doğum Travması Reikisi
 • Konum Reikisi
 • Geçmiş Yaşam Reikisi
 • Denge
 • Şifa uygulamaları
 • Çakra Dengeleme
 • Kundalini Reiki 1-2-3’ü başkalarına uyumlama

Kundalini Reiki Uyumlaması Hızlı Bakış


Uyumlama Önerileri


Uyumlama Türü ve Seviyesi

Hangi Reiki’yi Etkinleşecek 


Uyumlama Sonrası Yapılan Teknikler ve Süresileri

Başlangıç noktası

Kundalini Reiki 1

Reiki

Kendine şifa – 5 dakika

Karmik şeridi iyileştirme

Durum şifası

Uzaktan şifa

1’den 2 gün sonra

Kundalini Reiki 2

Kundalini Reiki

Yukarıdakilerin hepsi

   

Kundalini Reiki Meditasyonu

Enerji kanallarınızı temizlemek için her gün uygulayın. 5 – 15 dk.

2’den 7 gün sonra

Kundalini Reiki 3 Master


Kundalini Reiki

Yukarıdakilerin hepsi ve başkalarını bu enerjiye uyumlamak.


Denge

Karşılıklı ellerin parmaklarını ve başparmaklarınızı bitiştirip 30 saniye bir arada tutun. Sonraki bir saat süresince bütün enerji sistemleriniz dengelenecektir.

Pırlanta Reiki

Reiki’yi eterik bir pırlantadan geçirmek için. 5 dakika.


Kristal Reiki

Travmalardan (hem duygusal, hem fiziksel) sonra bedende kalan kristal birikimlerini çözmek üzere alıcıya iki kez, “dokunarak” şifa seansı yapılır. 15 dakika. * Önce kendinize uygulayın


DNA Reiki

DNA’mızın şifa yeteneğini güçlendirmek ve kusurlarını gidermek için! 3 – 5 dakika Reiki * Önce kendinize uygulayın

Doğum Travması Reikisi

Doğum travmasını şifalandırmak için. Her hastaya 1 kez uygulanır, 3 – 5 dakika * Önce kendinize uygulayın

Konum Reikisi

Mekânlarla aramızdaki bağlantı ve bağları şifalandırmak için. Her hastaya 1 kez uygulanır, 3 – 5 dakika * Önce kendinize uygulayın

Geçmiş Yaşam Reikisi

Tedavi 3 seansta tamamlanır. 5 dakika ya da daha uzun sürer. Reiki

* Önce kendinize uygulayın

***Kundalini Reiki Sıkça Sorulan Sorular ↵

***Kundalinin Reiki Uyumlaması Nasıl Alınır? ↵

***Kundalini Reiki 1-2-3’ü Başkalarına Aktarma Yöntemi ↵

UYUMLAMA ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 1. Nurtaç diyor

  Aysın uyanık kundalini reiki çalışması yapmasına izin veriyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.