Kundalini Reiki 3 Uyumlaması

0 4.033

UYUMLAMA ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Bu uyumlama için, Kundalini Reiki 2 uyumlamasından en az 7 gün sonrası önerilir.

Kundalini Reiki 3 ile Gelen Ekstra Uyumlamalar:

Pırlanta Reiki

Taç çakranın açılışı sırasında içine bir eterik pırlanta yerleştirilir. Bu teknik, Taç çakradan giren bütün Reiki enerjisinin, vücuda akmaya başlamadan önce pırlanta özellikleri almasını sağlar. Bu enerji, yolu üzerindeki her şeyi gizli kalmış ve çözülmemiş hiçbir sorun kalmayıncaya kadar şifalandıran ve aydınlatan çok güçlü bir enerjidir.

Kullanımı: Şu andan itibaren, bu tekniği kullanırken, “Kundalini Reiki” yerine “Pırlanta Reiki”yi düşünün. Böylece, kullandığınız Reiki enerjisi inanılmayacak kadar kuvvetlenecektir.

Kristal Reiki:

Bütün vücudumuzda bazı küçük kristal birikintileri vardır. Bunlar, yaşamımız boyunca deneyimlediğimiz travmaların çıkış noktalarıdır. Ne zaman bir travmamızı görmezden gelsek ya da şifalandırmayı ertelesek, vücudumuzda bir kristal oluşur.

Bir travma, kırık bir kol, bir yerimizin burkulması ya da keder, üzüntü gibi muhtelif şeyler yüzünden olabilir. Örneğin, biri kolunu kırdığında, bir kristal oluşur ve bu travmayla ilgili duyguların ve acının hatıralarını içinde tutar.

Eğer bu travmanın ardında çözülmemiş sorunlar ya da duygular yoksa bu kristal çözülür ve şifa bulur. Vücutta oluşmuş kristallerin hemen hemen hepsi şifalandırılabilir.

Kullanımı: Tam tedavi 2 şifa seansı şeklinde yapılır. Her seans yaklaşık 15 dakika içinde son bulur ve her iki el hastaya değmelidir. Uzaktaki birine gönderilemez, direkt temas gereklidir.Ancak kendiniz için kullanmak isterseniz uzağa reiki gönderiyor gibi uygulama yapmanız uygundur.

DNA Reiki:

Bu şifa tekniği ile DNA’mızı kuvvetlendirir, şifa veririz. Genetik olarak bize ailemizden gelmiş hastalık ve negatif kalıtımlara bu reiki ile şifa verebiliriz. Uygulamadan sonraki ilk 3 haftanın ardından sonuçları fark edebilirsiniz.

Kullanımı: Bu şifa tekniği, hem dokunarak hem de uzaktan uygulanabilir. Ellerinizi birleştirip içinizden “DNA Reiki”yi düşünün. Bir kişiye yalnızca bir kez uygulama yapmak yeterlidir. Şifa seansı genellikle 3-5 dakika sürer.

Doğum Travması Reikisi:

Genellikle en kuvvetli travmalar doğum sırasında yaşananlardır. Bu travmadan en kolay kurtulabilmenin yolu, özel bir enerji kullanarak şifa vermektir.

Kullanımı: Bu şifa tekniği, hem dokunarak hem de uzaktan uygulanabilir. Ellerinizi birleştirip “Doğum Travması Reikisi”ni düşünün. Bir kişiye yalnızca bir kez uygulama yapmak yeterlidir. Şifa seansı genellikle 3-5 dakika sürer.

Konum Reikisi:

İnsanların başkalarıyla aralarında karmik bağlar olduğu gibi, konumları, yerleri ve Dünya ile bile aralarında karmik bağlar vardır. Bu bağlar bazen bizi aşağıya çeker ve bazen fiziksel sağlığımız üzerinde de etkileri olur. Burada kullanılan enerji, Pırlanta Reiki enerjisinden biraz daha farklıdır ve çok güzel sonuç verir.

Kullanımı: Bu şifa tekniği, hem dokunarak hem de uzaktan uygulanabilir. Ellerinizi birleştirip “Konum Reikisi”ni düşünün. Bir kişiye yalnızca bir kez uygulama yapmak yeterlidir. Şifa seansı genellikle 3-5 dakika sürer.

Geçmiş Hayat Reikisi:

Üzerinizde önceki hayatlarınız yüzünden oluşmuş blokajlara şifa verir.

Kullanımı: Bu şifa tekniği, hem dokunarak hem de uzaktan uygulanabilir. Ellerinizi birleştirip ”Geçmiş Hayat Reikisi”ni düşünmelisiniz. Şifanın tamamlanması için 3 seans yapılmalıdır. Her şifa seansı genellikle 3-5 dakika sürer. Seanslar birer gün arayla tamamlanmalıdır.

Denge:

Bu açılımdan sonra, özel bir el pozisyonu sayesinde, bütün vücudunuzdaki enerji sistemlerini 30 saniyede dengeleyebileceksiniz.

Kullanımı: Karşılıklı ellerinizin parmaklarını ve başparmaklarınızı 30 saniye boyunca birbirine bastırın ve “denge”yi düşünün. Sürenin sonunda, ellerinizi açıp yapmanız gereken işe dönebilirsiniz. O andan sonrasında süreç otomatik olarak işleyecektir.

Bu hareketle, enerji sisteminizin tamamında dengelenme başlar. Tamamlanması 1 saati bulur ve günde yalnızca bir kez yapılması önerilir.

Şifa uygulamaları:

Başkalarına şifa vermeye başlamadan önce, Kristal, DNA, Konum, Geçmiş Hayat ve Doğum Travması Reikisi uygulamalarıyla kendinize şifa verin.

Kundalini Reiki 3 ile şifa vermeye başlamadan önce; Durum/kalite şifası uygulamak iyi olur.

Ondan sonra Doğum Travması, Konum, Geçmiş Hayat ve sonra da DNA şifalandırmayı deneyebilirsiniz… Tabii uzaktan şifa çalışmıyorsanız ve alıcı ertesi gün ya da daha sonra tekrar gelebilecekse, Kristal Reiki’yi de uygulayabilirsiniz.

Farklı seansları bir araya getirmek ya da bir seans dizisi oluşturmak konusunda epeyce hareket serbestliğiniz var. Bu yüzden, kendinizi akışa bırakın ve hangi şifa uygulamasını yapmaya yöneltildiğinizi görün. Yaklaşımınız açık görüşlü ve esnek olsun.

Lütfen şunu unutmayın: Hangi türünü kullanırsanız kullanın, Reiki’nin akışı ve enerjinin vereceği his, siz onu kullandıkça daha da güçlenecektir.

Bu nedenle, pratik yapın, pratik yapın, pratik yapın.

 

Çakra Dengeleme

Bu kısım Kundalini Reiki Öğretisinin bir parçası değildir. Şifa uygulamalarınızda faydası olacağı ve sezgilerinizi geliştireceği düşünülerek, Kundalini Reiki Master Stephen  Lovering tarafından eklenmiş, basit bir tekniktir.

Bunu yapmak için, dengeleyeceğiniz kişinin sırtüstü yatması gerekiyor. Siz de kişinin sol eli tarafına geçip elleriniz bedeninden 15 santimetre kadar yukarıda olmak kaydıyla çalışacaksınız.

Sol elinizi, avucunuzun içi kişinin kök çakrasının 15 santimetre yukarısında, kasık bölgesi üstünde, havada tutun. Sağ elinizi de bunun yanına getirin; “Kundalini Reiki” diye düşünerek enerji akışını başlatın ve gözlerinizi kapayın.

Şimdi, olabildiğince gevşeyerek, sağ elinizi yavaşça kişinin başına doğru hareket ettireceksiniz. Bir yandan da, ellerinizde neler hissettiğinize dikkat edin. Solar Pleksus üzerindeyken, iki mıknatısın birbirini itmesine benzer bir his alır, bir direnç hissedersiniz.

Bazıları sıcak, bazıları soğuk hissederken, bazıları da yalnızca enerjide hafif bir fark algılar. Değişim ne kadar küçük olursa olsun, karşılık vermeniz gerekir. Uygulama yaptıkça bu alanda kendinizi geliştirirsiniz.

Şimdi niyet ederek, sol elinizden aşağı doğru enerji akmasını, bunun alıcının bedeni boyunca ilerleyip sağ elinize çıkmasını isteyin. Akışın gerçekleşmesi biraz zaman alabilir ama enerjiyi sağ elinizde hissettiğinizde akışın yönünü değiştirin ve sağ elinizden geriye doğru dönüp sol elinize gitmesini isteyin.

Şimdi bir tahterevalli etkisi yaratmak üzere, sol elinizden aşağı enerji gönderirken, elinizi yavaşça 4-5 cm kadar indirin; sağ elinizin kendiliğinden yukarı kalktığını hissetmelisiniz. Bu enerjinin ve kişinin arasının birleşiminin gösterdiği etkidir. Sağ elinizi yavaşça indirirken akışı ters yöne çevirin ve bu işleme bir dakika kadar devam edin.

Taç çakrayla işiniz bittikten sonra, bu işlemi diğer çakralar üzerinde de tekrarlayın. Bittiğinde hepsi dengelenmiş olacaktır.

Birçok enerji çalışması aura alanları içinde yapılır. Bu nedenle, lütfen aura alanı üzerinde çalışırken enerji farklılıklarını hissetmeye alışın. Sezgilerinizi takip edin ve yönlendirilmeye açık olun.

Yalnızca akışa uyun ve pratik yapın.

***Kundalini Reiki Hakkında Detaylı Bilgi ↵

***Kundalini Reiki Sıkça Sorulan Sorular ↵

***Kundalinin Reiki Uyumlaması Nasıl Alınır? ↵

***Kundalini Reiki 1-2-3’ü Başkalarına Aktarma Yöntemi ↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.