Hayatımdaki Negatif Kalıpların İptali

0 2.544

Bilsekte bilmesekte hepimizin yargıları vardır. Bu bazen kontrol edemediğimiz bazen de bilinçli yaptığımız hareketlerdir. Negatif Kalıpların İptaline geçmeden kafamıza takılan bazı sorular vardır. 

  • Böyle olur mu?
  • Öyle davranılır mı?
  • Böyle davranmalıydı
  • Şöyle olmalıydı…(Ve bunun gibi……..)

Hem bize yapılan hem de bizim kişilere karşı yaptığımız yargılayan yada yargıladığımız tavırlardır. Başka birinin özgürlüğüne müdahale ederek yapılan her yargı ve hareket bizim ve yargıladığımız kişinin negatif yükü almasına sebep olur. Bu düşüncelerimiz ve davranışlarımızdan ötürü hem ağrırlık hisseder hem de bir çok negatif duyguyu yüklenmiş oluruz. 

Eğer düşüncelerinizi söylemek istiyorsanız karşı taraf size izin verirse sadece yorum yapın; Ancak ne yapmaları gerektiğini söylemeyin! Çünkü etki tepkiyi getirir ve sizi etkiler. İstemediğiniz davranışlara maruz kalmanıza neden olabilir. 

Negatif Kalıpların İptali için Niyetimiz…

Çevremde ve bulunduğum alanlarda isteyerek ya da istemeyerek akışı bozan,  hayatıma anti-pozitif karmayı getiren üst ve alt bilincimde bulunan tüm negatif kodlamaları kaynağa gönderiyor ve İPTAL ediyorum..İPTAL ediyorum…İptal ediyorum….Ve yerine tüm bedenlerim, hücrelerim ve DNA’m dahil Yüce Yaratıcımın Işığı, Sevgisiyle dolmasına vede benim için harika ve mucizevi fikirlere ve ilhamlara açık Olmaya niyet ediyorum. Şimdi ve her zaman… Ve Öylede Ol’du. Şükürler Ol’sun..

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle

Niyet yazılarımız sizlerle↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.