Dua Yasası

0 13.732

Merhabalar,

Dua Yasası

Sevgili Canlar, Sayfamıza gelen bir çok  mesajlarda yardım talepleriniz var. Bu taleplerinize karşılık bu yazıyı sizlerle tekrar paylaşmak sizlere  yardımcı olmak istedik. Yüce Allah’ın İsteyen herkese sınırsız maddi manevi bolluk, şifa ve Işık olması niyetimizle;

Dua etmek Yüce Allah ile iletişim kurmaktır. Bunun farkında olsak da olmasak da  Yüce Allah her zaman telefonun diğer ucunda bizi dinlemektedir. (Biz ona şah damarından daha yakınız. “Kaf suresi. 16”) Evren’e gönderdiğimiz her bir kelime, her bir söz ve her düşüncemiz bir duadır. Onun  için düşüncelerimize ve sözlerimize çok dikkat edelim. Ağızdan çıkan her bir söz sihirdir. Bunu lütfen her zaman hatırlayalım.

Endişelenmek ve kaygılar olumsuz duadır. Tanrı’ya ne kadar korktuğunuzu söylemektir. Aynı zamanda gerçekleşmesini istemediğiniz her şeyi gerçekleşmesine davetiye çıkarmak demektir. Korkmanıza gerek yok çünkü bizler Yüce Allah’ın Nur’undan yaratıldık. Ruhlarımız O’nun suretindendir. Onun için  düşüncelerimizi olumlu odaklanmış bir tutum benimseyerek “dua edebilecekken, neden endişelenip istemediğimiz şeylere davetiye çıkaralım.”  Yüce Allah’a “O” içimizden geçen güzel  dualarımızı yönlendirmemiz daha kolay değil mi? Sevgili Canlar, bir de nasıl dua ettiğimiz de çok önemlidir.

Yüce Allah; Bazen bizim yaptığımız dualara iyiliğimiz için “hayır” der. Uğruna dua ettiğimiz her şeye sahip olmadığımız için de şükretmemiz gerekir. Bizler için en hayırlısını bilen O’dur. “Dua Yasası şöyledir: İnanarak istediğimiz yani sizin kendinizin de inanarak kafadan değil kalben istemiş olduğunuz şeyler size verilecektir. İnanarak  dua etmek isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayan aktif bir bileşendir.” Duanızı ettikten sonra, istediğiniz olmuş gibi size ulaştırdığı için  Yüce Allah’a  teşekkür etmeye başlayın. Sonra da istediğiniz şeyi almaya hazırlanın, bekleyin. Bir çok insan dualarının gerçekleşeceğine tam olarak inanmadan dua ederler, bu yüzden dualarının kabul olmadığını söylerler.  Oysa ki dualarınız ve inancınız her ne ise Evren’i harekete geçirerek dualarınıza ve söylemiş olduğunuz sözlerinize karşılık vermesini sağlamaktadır. Bir ya da daha fazla insana sizinle dua etmelerini rica edip hayalinize odaklandığınızda, duanızın etkisi artacaktır.

Sevgiyle dolu bir kalple yaşamak kalbimizde yatan arzulara daha çabuk ulaşmamızı sağlar. Sevgi, sevdiklerinin acı çekmesini istemez. Tanrı sevgidir. Arzularınıza ulaşmanızı ancak kendiniz (olumsuz düşüncede kaldığınız sürece) engelleyebilirsiniz.  Uzun karmaşık dualar yada ezbere dayalı okunan dualar gerçek değildir. “Dualar basit, içten, özgün olmalı ve hissederek kalbimizden gelmelidir. Dua ederken mükemmelliğe odaklanın.(Örneğin birinin iyileşmesi için dua ediyorsanız o kişinin sağlıklı ve güçlü olduğunu gözünüzde canlandırın. Her zaman herkese en yüksek faydayı sağlayacak şeyler için dua edin.Not; Tabiki o kişinin şifa bulması Ruhsal programına uygun  ise) Olumsuz dua etmek duayı kötüye kullanmaktır.””Olumsuz enerji eninde sonunda bir bumerang gibi geri dönüp onu gönderen kişiye çarpar.” Onun için Sakin odaklanmış bir haldeyken dua edin. İnsanlar çaresizce yalvardıkları zaman, sağlıksız olan auralarına meleklerin yardımda bulanabilmeleri son derece zordur. Bu yüzden rahatlayın. Auranızı altın rengine dönüştürün. Sakince edeceğiniz dualarınızla mucizeler bile gerçekleştirebilirsiniz. İlahi bakış açısı sizinkinden çok yüksektir. Her ne için dua ediyorsanız dualarınızı gözünüzde canlandırıp, odaklanarak yapın. Auranızıda yine kendinizin sakin bir zamanınızda ve rahat hissettiğinizde yüreğinize odaklanıp (yavaşça burundan nefes alıp ağızdan verin. Bunu bir kaç kez tekrarlayın.) olumlu düşüncelerde kalıp; düşünce, duygu , hislerinizin İlahi olan Işıkla sarmalandığını vizyonlayın.

Dua Yasası’nı harekete geçirmenin yöntemi şudur:

İlk önce son derece rahatlayın. Sonra isteyin, sonuçla ilgilenmeyi bırakın.

Yüce Allah Duanız’ı kabul etmiş gibi hissedin, yaşayın.  Duanıza karşılık verdiği için Yüce Allah’a teşekkür edin. Şükredin. İnancınızı hiç bir zaman yitirmeyin. Bekleyin Yüce Allah ettiğimiz duaları bizler için en hayırlı olan zaman da Ol’durur. Her ne istemişseniz istediğiniz şeyin size ulaştırılmasını olumlu düşüncelerde kalarak bekleyin. Kalbinizi tertemiz tutun. İsteyin ve Allah’a bırakın.

GERÇEKTEN KENDİNİZİNDE KALBİNİZLE İNANARAK TALEP ETTİĞİNİZ HER NE İSE  SİZE VERİLECEĞİNE İNANIN. (Çünkü siz kendinize inandığınızda Yüce ALLAH’ta inanmış demektir.)

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.