Bağırsak problemlerinden Özgürleşme – Olumlama – 432.Hz Frekanslı İle İyileşme Meditasyonu

0 1.139

Bağırsak Problemlerinden Özgürleşme ve Arınma

#kolon #ağrı #olumlama #özgürleşme #meditasyon #bağırsak

Bağırsak Problemlerinden Özgürleşme ..
Hayatı huzurla kucaklıyorum Geçmişimi, Şimdimi ve Geleceğimi…
Önümde engel olarak çıkan tüm hatalı verilerimi…
Beni üzen ne varsa kaynağına gönderiyorum boş olan yerlerin sevgi ve Işıkla dolmasını seçiyorum… 
Ve Niyetimi kendim duyabileceğim kadar kibar ve nazik bir yüksek sesle söylüyorum: 

Hayatımda bana bağırsak problemleri hakkında sorun yaşatan ne varsa her anlamda güzelleşmesine, iyileşmesine ruhen, zihnen, bedenen harika olmaya, sadece kendime değil aynı zamanda ailem, arkadaşlarım, sevdiklerim ve yakın çevremle birlikte tüm bağırsak pronlemleri hakkında hatalı verilerimden arınmaya, MANEVİ olarak tamamen rahatlamaya, muhteşem ve şahane sürprizlerle mucize ötesi bir hayata niyet ediyorum.

Hayatta zorlandığınızı hissettiğinizde aşağıdaki olumlamayı kendinizi iyi hissedene kadar yapabilirsiniz.

Bağırsak Problemlerinden Özgürleşme Olumlaması Video:

Bağırsak Problemlerinden Özgürleşme Olumlaması:

  • Kolit – Bağırsaklar Kolit Spazmlı : (Aşırı derecede katı ana babalar. Eziyet çekme ve yenilgi duygusu. Şefkate duyulan büyük ihtiyaç. Bırakmaktan korkma. Güvensizlik.) Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Mutluluğumu kendim yaratıyorum. Hayatta “kazanan” olmayı seçiyorum. Hayatın mükemmel ritminin ve akışının bir parçasıyım. Her şey Tanrısal doğru düzen içinde. Güvenlik içinde yaşıyorum. Hayat ihtiyaçlarımı bana daima sağlayacaktır. Her şey yolunda

  • Kıvrım bağırsak iltihabı – Crohn hastalığı : (Korku. Endişe. Kendini yeterince iyi bulmama.) Kendimi seviyor ve onaylıyorum. Yapabileceğimin en iyisini yapıyorum. Ben harikayım. Huzur içindeyim.

  • Bağırsak Sorunları: Hazmetmenin son alanı, yaşananları hazmetme ilgili problemler neticesinde olur. (Mideden daha ileri bir noktada) Hazmetmeyi reddedince ishal olunur. Anılarda gezenlerde hemoroid sorunu vardır. İhtiyacımız olmayanı dışarıya atamayınca ve geçmişi bırakamayınca kalın bağırsak problemleri oluşur.
  • Bağırsaklar: Dışkının atılmasını sağlıyor. Bağırsak Sorunlar: (Eski ve ihtiyaç duyulmayan şeyi atmaktan korkmak.) “Kolaylıkla eskiyi bırakıyor, coşkuyla yeniyi kabul ediyorum.”

Ve öylede oldu. Şükürler Ol’sun.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgi ve Saygılarımızla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.