YAŞADIĞIM ÜLKEMİN PARASINI ŞİFALANDIRMAK İÇİN KISA BİR YAZI!

0 458

Herkese Selamlar,

Bugün ve bundan sonraki her gün paramızı şifalandırmak için aşağıdaki yazıyı istedikçe okumanızı rica ediyoruz. Her zamanki gibi size tamam şifa oldu mesajını O güzel Kalbiniz verecektir. Tabi ki en başta Ülkemizin geleceği; kendimiz, çocuklarımız ve torunlarımız için Sevgili Yasemin Derya Metin’in kaleme aldığı kısa bir şifalandırma bizim ve bütünün en yüksek hayrına şifa Ol’sun. Ayrıca Yasemin’e çok teşekkürlerimizle.

 “Dünyasal olarak hak ettiğim konforu direkt yada dolaylı olarak engelleyen insanların ve kişilerin yaşadığım Ülkenin parası üzerine oyun oynamasına artık iznim yok. İlahi hak edişimde bozma iznim olan tüm oyunları yenilenmemek üzere bozuyorum. Yaratıcı’nın adaletinin yaşamımda tezahür etmesine izin veriyorum. Farkında olduğum ya da olamadığım tüm parasızlık ve işsizlik korkularımın yaşamımda olmasına neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Bununla bağlı bağlantılı her şeyi varoluşa bir daha dönmemek üzere kaynağa iade ediyorum. Açılan boşlukların bolluk şifası ile dolmasına izin veriyorum ve talep ediyorum.”

Ve öyle de Ol’du. Sonsuz ve Sınırsız Şükürler Ol’sun. Yüce Allah’ıma.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.