5 Haziran Dünya Çevre Günü

0 64

Yasemin Derya Metin’e bu güzel çalışma için teşekkürlerimizle — Tüm yazı sığmadığından devamını sitemizden okuyabilirsiniz. 

5 Haziran Dünya Çevre Gününde Dünyamıza hepimizin katkısı olmasını ister misiniz? Dünyamızın ekolojik dengesi bozulursa bizim sahip olduğumuz maddi zenginlik bir anlam ifade etmeyecek. Bir fidan ekerek ve hepimizin çok rahatlıkla yapabileceği Ho’oponopono yada kendi bildiğiniz temizlik araçları her neyse hepimizin katkıda bulunması için kimse kendi sorumluluğundan kaçmadan  Güzel Dünyamızın arındırılması için Sevgili Yasemin Derya Metin’in hazırlamış olduğu harika  ho’oponopono sözlerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Bir çoğumuz dünyayı çevresel ve enerjisel olarak kirlettiğimizin farkında değiliz. Burada yazılan kendi sorumlu olduğumuz alanların arınması ve dünyada hem bizim hem de bitkilerin ve hayvanların hak ettiği konforda yaşamasını engelleyen bizden başka kirleticilere ait olanların sorumlularına gitmesi için Yasemin’in her zamanki gibi yapmış olduğu muhteşem çalışmayı sizlerle paylaşmayı bir görev bildik.

=Çevresel ve enerjisel olarak bana ait sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Tüm arınmalarım sıfır noktasına erişinceye kadar bu çalışmayı yapmam gereken ilahi zamanda tekrarlamayı seçiyorum.

=Bu zamana kadar direkt ya da dolaylı olarak fiziksel madde aracılığıyla dünyanın ekosisteminde yarattığım kirliliğin arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapsını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt

=Bu zamana kadar direkt ya da dolaylı olarak gürültü aracılığıyla dünyanın ekosisteminde yarattığım kirliliğin arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

=Bu zamana kadar direkt ya da dolaylı olarak enerjisel olarak dünyanın ekosisteminde yarattığım kirliliğin arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zaman kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt

=Kristal ağdan sorumlu olduğum arındırmam gereken AŞK frekansının altındaki enerjilerin dünyanın frekansına uygun olarak İlahi yasalara göre arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni afedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

=Ley hatlarından sorumlu olduğum arındırmam gereken AŞK frekansının altındaki enerjilerin dünyanın frekansına uygun olarak İlahi yasalara göre arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiiz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için siziseviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

=Dünyanın manyetik alanından  sorumlu olduğum arındırmam gereken AŞK frekansının altındaki enerjilerin dünyanın frekansına uygun olarak İlahi yasalara göre arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zaman kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

=Kollektif bilinçten sorumlu olduğum arındırmam gereken AŞK frekansının altındaki enerjilerin dünyanın frekansına uygun olarak İlahi yasalar göre arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

= İlahi olarak hak ettiğim fiziksel ve ekolojik temizlik içinde yaşamamı engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını İlahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zaman kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

=İlahi olarak hak ettiğim huzur ve sükunet içinde yaşamamı engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını İlahi yasalara yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin İlahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim.  Bu zaman kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

=İlahi olarak hak ettiğim enerjisel temizlik içinde yaşamamı engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını ilahi yasalara göre yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin ilahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zaman kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo, Sölt.

=İlahi olarak bitkilerin ve hayvanların hak ettiği fiziksel ekolojik temizlik içinde yaşamalarını engelleyen insanların ve kişilerin sorumluluklarının karşılığını ilahi yasalara göre yaşamalarını engelleyen arındırmam gereken her şeyin ilahi yasalara göre dünya planından arınmasını tam olarak gerçekleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi yeterince arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo Sölt.

         Bu çalışmalardan sonra da lütfen fiziksel davranışlarınızın ve enerjilerinizin farkında olarak yaşam sürün. Sorumlu olduğunuz insanlara ve dünyaya en azından fiziksel madde ve gürültü aracılığıyla kirletmemesi için bilgilendirin. Alışveriş yaptığımız araba ve makine kullandığımız sürece dünyayı direkt ya da dolaylı kirleteceğiz. Bu sebeple aylık olarak çalışmaları yaparsak yani tekrarlarsak çok iyi olur. En azından dünyamız için çocuklarımız ve sevdiklerimiz için daha iyi bir gelecek için yapmalıyız.

(Yasemin Derya Metin’e tekrar bu güzel çalışma için teşekkürlerimizle)

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.