Bugün 20.02.2020

0 1.241

Merhabalar,

Bugün günlerden 20.02.2020 yine muhteşem ve mucizevi anlardan geçiyoruz. Bildiğiniz gibi yaşamımızda hiç bir şeyin tesadüf olmadığını yaşadığımız olaylar, yerler, kişilerin yaşamımızda boşuna olmadığını öğrendik. Bu muhteşem ve mucizevi enerjilerden geçtiğimiz şu anda sizlerle yine Melek sayıları bize ne diyor kısaca  hatırlatalım.

2 sayısı kısaca: Denge, Uyum, İşbirliği, 0 sayısı: Yüce Yaradanımzın her zaman bizimle olduğu, bizlere  bahşetmiş olduğu; Sevgi, Güç, Cesaret, Merhamet, Bolluk-Bereket gibi sınırsız  güzellikleri ve daha fazlasını Ruhsal yönden gelişmemiz için her birimizi desteklediği çok güzel bir zaman.

Tüm güzellikleri, farklı bir bakış açısıyla olumlu bir şekilde uyumla hepimizin birbirimize  keyifle, neşeyle, coşkuyla, düşünce ve hislerimizi rahatlıkla çevremizdeki insanlarla daha iyimser, sevgi dolu ve nezaket çerçevesinde ifade etmemiz Birin ve Bütünün en yüksek hayrına olsun.

Sevgide ve Işıkta Saygıyla Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.