6.Gün: Alma & Verme Dengesinin Şifalanması – Bolluk Bereket Çalışması

Alma – Verme’de bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların  şifalanması

10 1.519

Alma – Verme’de bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların  şifalanması

Saat: 22:00 İtibariyle enerji alanını açmış olacağız. Sizler sadece gözünüzü kapatıp rahat bir ortamda ister yatın, ister oturun kendinizi 20 dk. tüm bedeninize odaklanmanızı rica ediyoruz. Arzu eden güzel bir mum yakıp  meditasyon müziğide  dinleyebilir. 

 6.Gün. Alma-Verme alanımın dengelenip şifalanması için ………………………….. izin veriyorum. ( Boş olan yere şifa vermesini istediğiniz ilgili kişinin ismini belirtiniz. Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık ya da  Sevgili Gözde Gürses ) Birimizin ismini yazmanız yeterli olacaktır. Bir’in Bütünümüzün en yüksek hayrına Şifa Ol’ması niyetimizle.

 • NOT: Alma verme dengesi için; sokaktaki canları beslemek , bizlere bu virüs döneminde hizmet vermiş herkese sağlık çalışanları, belediye çalışanları dahil olmak üzere yaptığınız duaları göndermenizi rica edeceğiz. SEVGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALSIN,
 • NOT: ŞİFA çalışmasına Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık yanı sıra bu kez  Sevgili Gözde Gürses’te eşlik edecektir.
 • NOT: Ücretsizdir
 • NOT: ÇALIŞMA GÜNÜNÜ KAÇIRANLAR: Çalışmayı sonradan görenler yada kaçırdıklarını söyleyen arkadaşlar lütfen endişe enerjinizi aktive etmeyin.İlgili çalışmanın altına herhangi birimize vermiş olduğunuz izin yazısı yorumu yaptığınızda enerji aktif olacaktır. Kaçırdığınız çalışmayı Kalbinizin evet dediği müsait olduğunuz bir zaman diliminde yapabilirsiniz. Yüce Allah’ın izniyle hepimize şifa Ol’ması dileğimizle.
 • Bir de her çalışmayı tek tek ( sırayla her birini birer gün arayla) yaparsanız daha iyi olur.
 • Sevgili sayfa dostlarımız sizlerden bir ricamız daha olacak. Yazımızın altına EVET, SEVGİYLE KABUL EDİYORUM gibi paylaşımlarınız oluyor. Sizlerden ricamız yazılarımızı dikkatlice okumanız. Yazımızda  belirttiğimiz gibi “herhangi birimize izin vermeniz konusu” bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz ki alanınız ilgili konu her neyse şifalansın.
 • NOT: Bir başkası adına bu Ailenizden biri dahi olsa şifa çalışmasına bizzat kendisinin izin vermesi gerekir. Çünkü bizlerin başkalarının Yaşam haklarına müdahale etme gibi bir lüksümüz yok. (Karma için) Sizleri bilgilendirmek istedim. Bir’in  ve Bütünümüzün en yüksek Hayrına şifa Ol’ması niyetimizle.  

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle.

 1. Arzu diyor

  Alma verme alanımın dengelenip şifalanması için Ali Umut Uyanık a izin veriyorum.
  Arzu Alaşahin

 2. Burak diyor

  Alma verme alanımın dengelenip, şifalanması için Aysı Uyanık’a izin veriyorum.
  Teşekkür ederim.
  Yaptıklarım olacak, ve öyle de oldu.

 3. PINAR diyor

  Alma-Verme alanımın şifalanıp dengelenip şifalanması için Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık ya da Gözde Gürses’e izin veriyorum.

 4. PINAR diyor

  Alma-Verme alanımın dengelenip şifalanması için Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık ya da Gözde Gürses’e izin veriyorum.

 5. Riye diyor

  Alma verme alanımın dengelenip şifalanması için Sevgili Ali Umut uyanığa izin veriyorum

 6. yeliz diyor

  Alma verme alanımın dengelenip şifalanması için ALİ UMUT UYANIK a izin veriyorum.teşekkürler

  1. Semra diyor

   Alma verme alanımın dengelenip şifalanması için Ali Umut Uyanık’a izin veriyorum
   Teşekkürler

 7. Şükran diyor

  Alma verme alanımın dengelenip şifalanması için Ali Umut Uyanık,Aysın Uyanık ve Gözde Gürses’e izin veriyorum.Teşekkürler

 8. Sibel diyor

  Alma verme alanımın dengelenip şifalanması için Ali Umut Uyanık ve/veya Aysın Uyanık ve/veya Gözde Gürses’e sevgiyle izin veriyorum.

 9. Ozlem Ozdemir diyor

  Alma Verme alanımın dengelenip şifalanması için Aysın Uyanık’a izin veriyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.