5.Gün: Altın ile Şifalanma – Bolluk Bereket Çalışması

Altın ile ilgili bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların şifalanması

9 1.318

Altın ile ilgili bolluk & bereket konularınızı negatif etkileyen alanların şifalanması

Saat: 22:00 İtibariyle enerji alanını açmış olacağız. Sizler sadece gözünüzü kapatıp rahat bir ortamda ister yatın, ister oturun kendinizi 20 dk. tüm bedeninize odaklanmanızı rica ediyoruz. Arzu eden güzel bir mum yakıp  meditasyon müziğide  dinleyebilir. 

5.Gün. Altın ile ilgili negatif alanlarımın şifalanması için ………………………….. izin veriyorum. ( Boş olan yere şifa vermesini istediğiniz ilgili kişinin ismini belirtiniz. Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık ya da  Sevgili Gözde Gürses ) Birimizin ismini yazmanız yeterli olacaktır. Bir’in Bütünümüzün en yüksek hayrına Şifa Ol’ması niyetimizle.

 • NOT: Alma verme dengesi için; sokaktaki canları beslemek , bizlere bu virüs döneminde hizmet vermiş herkese sağlık çalışanları dahil olmak üzere yaptığınız duaları göndermenizi rica edeceğiz. SEVGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALSIN,
 • NOT: ŞİFA çalışmasına Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık yanı sıra bu kez  Sevgili Gözde Gürses’te eşlik edecektir.
 • NOT: Ücretsizdir
 • NOT: ÇALIŞMA GÜNÜNÜ KAÇIRANLAR: Çalışmayı sonradan görenler yada kaçırdıklarını söyleyen arkadaşlar lütfen endişe enerjinizi aktive etmeyin.İlgili çalışmanın altına herhangi birimize vermiş olduğunuz izin yazısı yorumu yaptığınızda enerji aktif olacaktır. Kaçırdığınız çalışmayı Kalbinizin evet dediği müsait olduğunuz bir zaman diliminde yapabilirsiniz. Yüce Allah’ın izniyle hepimize şifa Ol’ması dileğimizle.
 • Bir de her çalışmayı tek tek ( sırayla her birini birer gün arayla) yaparsanız daha iyi olur.
 • Sevgili sayfa dostlarımız sizlerden bir ricamız daha olacak. Yazımızın altına EVET, SEVGİYLE KABUL EDİYORUM gibi paylaşımlarınız oluyor. Sizlerden ricamız yazılarımızı dikkatlice okumanız. Yazımızda  belirttiğimiz gibi “herhangi birimize izin vermeniz konusu” bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz ki alanınız ilgili konu her neyse şifalansın.
 • NOT: Bir başkası adına bu Ailenizden biri dahi olsa şifa çalışmasına bizzat kendisinin izin vermesi gerekir. Çünkü bizlerin başkalarının Yaşam haklarına müdahale etme gibi bir lüksümüz yok. (Karma için) Sizleri bilgilendirmek istedim. Bir’in  ve Bütünümüzün en yüksek Hayrına şifa Ol’ması niyetimizle.  

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle.

 1. Pınar diyor

  Altın ile ilgili negatif alanlarımın şifalanması için Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık ya da Gözde Gürses’e izin veriyorum…

 2. Tuğçe diyor

  Altın ile ilgili negatif alanlarımın şifalanmadı için ali umut uyanığa izin veriyorum.

 3. Riye diyor

  Altın ile negatif alanlarımın şifalanması için ali umut uyanığa izin veriyorum

 4. ilknur diyor

  Altın ile ilgili negatif alanlarımın şifalanması için Ali Umut Uyanığa izin veriyorum

  1. Güliz diyor

   Altın ile ilgili negatif alanlarımın şifalanması için gözde gürsese izin veriyorum

 5. Özlem diyor

  Altın ile ilgili negatif alanlarımın şifalanması içinAi Umut Uyanığa izin veriyorum

 6. Sibel diyor

  altınla ilgili negatif alanlarımın şifalanması için Ali Umut Uyanık’a ve/veya Aysın Uyanık’a ve/veya Gözde Gürses’e izin veriyorum

 7. Arzu Demirel diyor

  Altın ile ilgili negatif alanlarımın şifalanması için Ali Umut Uyanık ve Aysın Uyanık’a izin veriyorum

 8. Semra diyor

  Altın ile ilgili negatif enerji alanlarımın şifalanması için Ali umut uyanık’a izin veriyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.